BattleLore - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Days of Wonder
Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Borg
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nové figúrky k hre

Neviete poradit kde kúpit nejaké nové figúrky k hre, nemusia to byt original battlelore lebo tie su v rozsireniach, ale napriklad z nejakých iných figúrkovych hier, a tak podobne a aby sa dali kupit samostatne(nemusim davat kopu penazi za komplet novu hru-to si mozem kupit rozsirenia, ale na tie peniaze nemam) lebo chcel by som si napr vytvorit vlastné nové jednotky do hry, napriklad nejake kreatury, obliehacie stroje atd., a aby sa k hre hodili-hlavne velkostou
5.1.2011 11:18:35

figurky
Hledej 15 mm figurky. Nejlepší poměr cena/výkon jsou figurky 1:72 (Italeri, Zvezda atd.), ale ty jsou trochu větší - plus minus 20 mm.

5.1.2011 13:15:29

figurky
no ja som uz hladal, aj som nasiel, to zvezda aj ten italeri som uz pozeral, ale ci neni este neco, trebars fantasy, lebo tam su iba stredoveky rytieri a tak, pretoze by som si chcel hru doplnit novymi napr. rasami, jednotkami...., ta zvezda je celkom dobra lebo tam mas tich figurok dost a nesu ani drahe ale ci neni neco podobne na styl fantasy, alebo mozu byt aj jednotlive fígurky-napr drak, alebo nejaky obor a neco podobne

5.1.2011 13:27:35

nahradne figurky
Neexistuju neco ako nahradne figurky k battlelore ?? nepredavaju sa v nejakych baleniach ? alebo neni nejaky obchod ktori to predava ?

5.1.2011 13:38:46

Vybíráme z Bazaru

Thunder Alley
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas