BattleLore - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Days of Wonder
Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Borg
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

battlelore a neoficialni scenare

zdravim vsechny, jsem cerstvym majitelem hry battlelore a chtel bych se zeptat, jestli nemate nejaky typ, kde je mozne sehnat neoficialni scenare k teto hre (nejlepe na jednom miste), v jedne ceske recenzi jsem se docetl, ze jich je temer 1000, nicmene pote, co battlelore presel pod FFG nevim, kde je mozne je nalezt.
Jedinou internetovou stranku, kterou se mi zatim podarilo nalezt a ktera stoji za to, je www.battleloremaster.com nicmene neoficialnich scenaru je tam jen par. Ve zminene recenzi byla rec napriklad o scenari riverside battle, ktery je podle autora lepsi nez originalni, nevim co je na tom pravdy, ale rad bych vyzkousel,

pokud tedy mate nejake zajimave stranky, ci mate primo nejake scenare stazene, budu velmi rad, nebot tato hra nas zacala opravdu maximalne bavit... diky

(doufam, ze touto zadosti neporusuji nejake interni predpisy a pravidla, pripadne se omlouvam)
22.6.2009 18:21:11

scénáře
http://www.battleloremaster.com/adventures.html odkaz na stránky o battlelore. Jsou tam officiální a neoficální scénáře (adventures)

22.6.2009 18:25:36

to sappho
dekuji za odpoved, ale jak jsem psal v mem prispevku, tyto stranky jsem jiz nasel predtim, nicmene neoficialnich scenaru (adventures) je tam jen par...
(viz. muj prispevek - Jedinou internetovou stranku, kterou se mi zatim podarilo nalezt a ktera stoji za to, je www.battleloremaster.com nicmene neoficialnich scenaru je tam jen par)

22.6.2009 19:11:35

no estli si dobre spominam
tak na ofic stranke okrem ofic. scenorov boli i scenare hracov, a bolo ich tam urcite viac nez tisic. ale nemozem to teraz overit, pac niesom doma a nemam heslo na prihlasenie sa.

22.6.2009 19:51:00

scénáře
No zveřejnění scénářů určitě porušuje nějaké podmínky Days of Wonder (které ale nejsou uvedené přímo ve scénáři, nejspíš to bylo na webu, který už neexistuje :-), nicméně mě DOW štvou tím, že tyhle věci nabízejí až oproti registraci kódem ze hry, takže bych se možná nechal ukecat a něco bych vám mohl hodit na rapidshare ... pokud se ozve dost zájemců ... zkuste nejdřív prohledat fóra na BGG, jestli to neudělal někdo přede mnou ... mám staženejch asi 500 scénářů z doby před cca rokem a půl ...

22.6.2009 19:59:52

to Vologa
Ano, byla to stranka www.battlelore.com ... původní obsah je fuč, páč hru teď "vlastní" FFG ... tyhle scénáře mám právě stažený ....

22.6.2009 20:00:45

Merlin
presne o tyto scenare mi jde, byly volne ke stazeni na DoW strankach, ale po presunu BL na FFG se nikde nedaji sehnat, myslim, ze zpristupnenim neofiko scenaru, ktere si mohl kazdy bez problemu stahnout se snad zadny pravidla neporusuji, takze bych za ten rapidshare byl opravdu moc vdecnej :-) hledal jsem jak na foru BGG tak na foru FFG a vetsina topicu spada do doby, kdy se to dalo bez problemu stahnout, ostatni to resi, ale neuspesne (jsou tam i odkazy na dneska uz neexistujici stranky)
takze jeste jednou, prosim prosim (pokud by jsi dal prednost dohode po emailu, tak se tomu samozrejme nebranim :-) ) diky

23.6.2009 00:26:30

bobosik
Za to nedorozumnění sorry. Asi jsem tu větu nějak přeskočila. Každopádně o neoficiální scénáře bych taky měla zájem. Na Days jsem se zaregistrovala a za dva dny potom ty stránky vypli. Takže jsem nestihla nic stáhnout. A myslím si, že kopírování neoficiálních scénářu není proti ničemu.

23.6.2009 08:21:04

Merlin
Já bych o ty scénáře měl také zájem.

23.6.2009 08:32:28

to sappho a kosibratr
za nic se neomlouvej, naopak, dekuju za snahu pomoci,

tak snad se nam povede Merlina premluvit :-)

23.6.2009 08:42:51

scénáře
Mě jen mrzí, že jsem nestihl stáhnout všechny ty scénáře za ten cca poslední rok ... no co se dá dělat, teď už jsou asi nenávratně fuč (pochybuju, že při transakci řešili FFG scénáře od hráčů, možná že ani jejich licence neumožnila předání novému vlastníkovi práv).

Každopádně jsme mě asi ukecali, když se ozvala i Sappho, tak už se nedá nic dělat, té neodolám :-)

Je toho cca 2 giga, takže to ale nečekejte hned ...

23.6.2009 08:59:55

scenare
taky jsem nad tim premyslel, jestli se vlastnicky prava vztahuji i na ty neofiko veci, ale stejne jako ty nad tim pochybuju,

myslim, ze by autori scenaru nemeli problem je opet nekam uploadnout, ale stranky FFG na to nejsou moc staveny a pochybuju, ze takovej prostor umoznej, jedinou moznost tak vidim pres stranky, ktery jsem tu se Sappho uz zminoval, www.battleloremaster.com, ktery pry maji oficialni pozehnani od FFG, no uvidime, kazdopadne zanikem stranek DoW battlelore o hodne prisel (aspon myslim, nikdy jsem na nich nebyl :-) ale co jsem cetl... ;-)

kazdopadne moc diky,
(a diky sappho za rozhodujici hlas :-) )

23.6.2009 09:12:38

to bobosik
Nesouhlasím, jelikož scénáře byly dělaný povinně pomocí tamního online editoru (něco hroznýho, mimochodem, nemám rád webový aplikace :-(, tak o nějakém novém uploadování nemá smysl mluvit ... možná tak o znovuvytvoření ... všechno to leželo na serveru DoW a stahovalo se to přes vygenerování PDF ...

23.6.2009 09:20:35

to Merlin a scénáře
... A to jsem se ještě neozval já se svým zájmem :-). Tak dlouho jsem neměl čas na stahování scénářů, až mi to zrušily :(.

23.6.2009 09:48:37

scénáře
OK, večer se k tomu asi nedostanu, ale v nejbližší době se na to vrhnu :-)

Postnu to pak i na BGG s žádostí, jestli by někdo nemohl nahrát ty novější scénáře, co nemám ... Určitě nejsem jedinej, kdo to má stažený (ještě že to měli DoW tak blbě udělaný a šlo to snadno ošulit download managerem, po jednom bych to určitě nestahoval :-). Mimochodem, Memoir 44 je stejnej případ, chystám se taky to hromadně stáhnout ...

23.6.2009 10:00:17

scenare merlin
aha, tak to jsem netusil, ze to bylo provedeny takhle, tak tim jsou ty scenare co mas u sebe vzacnejsi :-)

23.6.2009 12:03:09

scénáře
Tak širokému publiku oznamuji, že právě běží remote upload prvních dvou 200 MB souboru se scénáři...

23.6.2009 17:11:23

Scénaře
Ahoj, nechci tady Merlinovi dělat do řemesla ale jak jsem četl vaše příspěvky tak jsem se mrknul co jsem stihnul stáhnout a mám toto : single scénáře : 344 a Epic scénáře : 111
Ne všechny budou fajn a hratelné ale mám to k dispozici. Jelikož mám ale pomalý net, tak mě napadlo, že bych vám to vypálil na DVD a poslal to. ( Zdarma... :) )je toho totiž 2,3 GB. Ale nechám to na vás...

23.6.2009 18:14:36

uf, tak to mne...
ok,budem hodne rad, ked sa to spristupni /rapid

23.6.2009 19:06:31

to SSZGSA
a nebylo by lepší to dvd poslat akorát někomu, kdo by to na rapid dal???
PS: ten nick je teda makačka

23.6.2009 19:31:34

to SSZGSA
A máš scénáře z jaký doby? Jestli máš novější než já (tedy novější než cca rok), tak to určitě nějak publikuj ... případně mi to můžeš poslat (případně předat, pokud se dostaneš někdy do Prahy) a já to vrznu na rapid...

23.6.2009 22:07:21

První várka linků
Tak první tři soubory jsou zde (bohužel až teď jsem si uvědomil, že jsem to zapoměl nějak inteligentně přejmenovat, no nevadí :-)))

http://rapidshare.com/files/247817936/sCEN.part01.rar
http://rapidshare.com/files/247818908/sCEN.part02.rar
http://rapidshare.com/files/247819693/sCEN.part03.rar

Časem bude zbytek, už teď z toho takovej 150 scénářů dostanete :-)

23.6.2009 22:08:31

Scénáře
To Merlin: Tak jsem na to koukal a je to cca od 26.8.08 do 8.2.09 s tím že to jsou scénáře od čísla 23 do 4430. Ale trochu jsem je při stahování probral takže to není 4000 scénářů.Možná budeš mít to samé.:)
_ Jelikož už delší dobu plánuji turnaj,myslel jsem, že DVD bych s těmito scénáři dával za účast.:)Původně měl být turnaj 10.7. ale kvůli škole jsem to opravdu nestihl.Takže to budu posouvat a včas dám vědět.Přes prázdniny už ten čas konečně bude.:)

23.6.2009 22:26:54

to SSZGSA
No já mám scénáře až do čísla 3919, takže by stačilo, kdybys někam nahrál ty zbývající a já to přidám k tomu mýmu ...

Jinak samozřejmě v tý číselný řadě jsou díry, já mám dojem, že v tom editoru dostal každej primitivní pokus s o scénář s jedním lesem a dvěma jednotkama svoje číslo a ty scénáře ke stažení jsou jen ty skutečný dokončený scénáře ...

23.6.2009 22:58:01

To Merlin
To já jsem někdy stáhnul i nedokončený, když se mi líbil třeba terén nebo nějaká myšlenka.Jsem teď od soboty na týden pryč ale pak do Prahy jedu tak ti dám to DVD...

23.6.2009 23:19:19

to merlin a sszgsa
diky moc za to, ze jste se na to tak rychle vrhli, myslim, ze je to fakt super dat to opet dohromady, jen tak dal :-) diky (a pripadnej turnaj zni moc dobre :-) )

23.6.2009 23:39:52

Vybíráme z Bazaru

Sázky, prosím!
Sázky, prosím!
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas