BattleCON: War of Indines

xxxxxxxxxo hodnoceno 7x (Seznam vlastníků)

BattleCON: War of Indines - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: undefined
Vydavatelé: (Print & Play)
Level 99 Games
Autoři: D. Brad Talton, Jr.
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Dojmy po prvnich hrach aneb jak se vam libi.
17.3.2012 22:38:25

Prvni hra
tak mam za sebou jednu testovaci (sam se sebou) a jednu ostrou hru a hra mi prijde super. Ze zacatku jsem si myslel ze bude hodne podobna yomi ale neni tomu zcela tak. Charaktery jsou dosti odlisne ze lze za kazdy hrat uplne jinym stylem.
Zakladni charakteristika utoku je Range, Power a Iniciative (jmenuje se to jinak ale budu tomu rikat iniciativa). Vyssi iniciativa utocite drive (napriklade dam maly dmg a vzdalim se tudiz na me souper uz nedosahne). Automaticky vsechny dmg davaji stun, tzn pokud souper nema zrovna obranu, vynecha svou reakcni fazi (protiutok). Tudiz je mozna strategie nahlodavani slabsimi, ale rychlejsimi utoky ktere daji stun + specialni schopnosti jednotlivych postav.
Ve zkratce.
Tag mod (modri vedi), boss mod (3v1), team tag, overload finisher special attack (pokud mate mene nez 7 zivotu)...
Za me super


17.3.2012 23:16:10

rbx

Falco
Privez někdy, rad to zkusím!

18.3.2012 03:13:36

rbx
Urcite to muzu privezt ve ctvrtek jestli se zdrzis chvili na hrani. :)

18.3.2012 11:00:17

dojmy
po nedavnom jedinom nahodnom dueli s Falcom (diky!) sa to cele nejak vo mne ulezalo..a frustracia z neznalosti moznosti charakterov (=neschopnost hrat ucinne>dostal som na budku) je tatam a ostal len vyborny pocit vykombenosti.
Pre mna o dva levely vyssie ako Yomi - vraj sa to porovnava (nic v zlom)

Charakterov je v krabici hodne (18?) a o rok by mala byt vonku dalsia krabica (ak sa nemylim); ma to viacero hernych modov (ten timovy -kde sa mozu bojovnici striedat, sa mi pozdava dost) no a hlavne som si vsimol rozne areny/prostredia, ktore este viac zvysuju variabilitu duelov..
super, uz na WL.. snad si ma to casom najde;)

17.5.2012 14:17:02

mody
Duel - 1v1 klasika
Team tag - hraci si vybere dva (popripade i vice) bojovniku a kartou "tag" je strida
Team - 2v2 hraje se na druhe strane planu (to bych chtel zkusit, vypada super)
Boss mode - 3v1, tri hraji proti silnemu bossovy a museji ho urubat

Varianty
Arena - hrajete specificke areny ktere se bud vytahnout nahodne nebo vyberou predem, pridavaji dalsi vychytavky
Overload attack - pokud mate po 10 hp (asi mozna mene) otevre se vam ultimatni znicujici utok, pokud se vam ho podari zahrat (casto si klade narocne podminky pro uskutecneni) tak se vetsinou spusti instant kill utok (ne vzdy)

a urcite jsem na neco zapomnel :) super hra, jinak rad komukoliv ukazu.

Ad srovnani:
Yomi mi prislo zajimave ale toklik me nezaujalo, zde mi prijde prvek predvidani soupere vice vykombeny !

17.5.2012 16:27:38

battlecon
Ahoj,
koupil jsem si na stránkách výrobce PnP verzi, vytiskl 12 postav hodil do obalů a moc se mi to líbí. Jenom bych ji opravdu rád měl origo z krámu...nevíte kde bych sehnal, popř. nehodlá se toho někdo zbavit? :)

20.4.2014 10:13:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Kōhaku
Kōhaku
Akt. cena: 99 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas