nepřihlášený

přihlásit

registrovat

BasketBoss

Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 50 min
Herní svět: Současnost, Sport
Herní kategorie: závodní, ekonomická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Cwali
Autoři: Corné van Moorsel
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Ve hře BasketBoss se stáváte manažerem basketbalového týmu. Začínáte s partou neschopných plácalů a postupně se snažíte vybudovat Dream Team, který by byl schopný vyhrávat několik sezon po sobě. K tomu vám slouží především nákupy, ve kterých hráči draží perspektivní hráče či zacházející hvězdy, které jěště mohou sezónu či dvě klubu pomoci, ale také pomoc manažera či trenéra, který dokáže hráče potrénovat.

V každém kole, které představuje jednu sezónu, je několik fází:

  1. Nakoupíte hráče na jednotlivé pozice, od pivota po rozehrávače. Můžete nastoupit i s pěti pivoty, ale tým je za to penalizován, ideální je mít na každou pozici specialistu. Síla hráčů určí sílu týmu, která je rozhodující pro zisk trofeje;
  2. Získáváte trofeje podle místa v lize. Ty na konci tvoří značnou část vašich bodů, takže je třeba ligu vyhrávat;)
  3. Hráči vám o rok zestárnou, čímž většinou změní svoji sílu - mladí zrají, staří stárnou a síly ztrácejí. Do nové sezóny tak jdete silnější nebo naopak slabší a nutně potřebujete někoho nakoupit.
  4. Zinkasujete příjem za sezonu;
  5. Najmete některého z expertů, který vám může pomoci - trenéra (může urychlit rozvoj mladého hráče), manažera (slevňuje transakce na trhu), bankéře (přináší úroky, pokud ušetříte). Nebo si pořídíte medaili, která vám na konci přinese jeden bod navíc.


BasketBoss se hraje na šest sezón, po kterých se sečtou body za získané trofeje s aktuální sílou týmu a výsledné skóre určí vítěze.

Autor: aneken

Vybíráme z aukcí

Dobyvatelé vesmíru (Albi, CZ/SK)
Dobyvatelé vesmíru (Albi, CZ/SK)
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>