Bardsung - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Steamforged Games Ltd.
Autoři: Fraser McFetridge
Mat Hart
Sherwin Matthews
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Black Friday

Ahoj, 

máte někdo? Jaké to je? Aktuálně je v rámci Black Friday zlevněná z 200 € na 50€. Jdete do toho někdo?

https://steamforged.com/en-eu/products/bardsung-legend-of-the-ancient-forge

24.11.2023 12:44:39

Necelých 70 EUR i s dopravou. To je dobrá cena za takovou krabici. Hodnocení na Geeku je 7,5. Škoda jen, že je tam opravdu hodně angličtiny. 

24.11.2023 13:46:52

Za ty prachy super, i s dopravou bomba. Jak píše Jilut.

Ohledně hodnocení, sám jsem nehrál/nemám, koukal jsem jen na kampaň.

Ale jako dobrý výchozí bod bych bral tohle:

https://boardgamegeek.com/thread/2851502/bardsung-had-potential-and-it-was-all-wasted-throu 

Asi to žádný zázrak nebude, nejspíš bude peklo hlavně pobrat pravidla a bude to dost repetitivní, ale za ty peníze zajímavý. I třeba jen pro barvičkáře, miniaturek tam je hodně.

24.11.2023 13:55:39

Ahoj,
Hra ako taka za mna super, dungeon crawler s tym ze mechaniky su take “light dnd” (hod na iniciativu, hod d20 na “hit”, nasledne d6 na dmg + priratat vsetky special ability… v podstate rng-fest s kockami, balance mi prisiel dobry, aj ked vedel by som si to predstavit narocnejsie).
Rpg prvky a leveling su super (vsade som nasiel ze je “ prilis grind”, neprislo mi to.. to ze nevymaxujem postavu za 2 scenarka mi naopak vyhovuje, ale je to asi realny problem kedze viac ludom to vadi nez naopak :)), vstavany "character save" system s pomocou trayov. Story je fajn (nemam prejdeny cely ani z daleka). 
Kvalita “produkcie” a celkovo fyzicke komponenty, su top, miniatury su prekrasne, krabica je obrovska (zda sa mi ze je vecsia ako GH), to je avsak aj problem… hra sa dostava von zdriedkavejsie nez by som chcel.. zabera velmi vela priestoru na stole.

Dovolim si povedat ze Fables je must have expanzia (stretch goal box z ks), velke mnozstvo novych heroes a scenariek, ale ta nieje v akcii (a je unavailable momentalne).
Osobne, 50e mi pride vynikajuca cena.. az mam pocit ze KS backers boli “okradnuty” :D Ale tak na ks bol za 75GBP(core+strech)…

24.11.2023 13:56:24

Vybíráme z Bazaru

Terra Mystica: Obchodníci
Terra Mystica: Obchodníci
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas