Barbarossa: Crimea

xxxxxxxxxo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Barbarossa: Crimea - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Ed Rains
Vance von Borries
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kampan

Shodli jsme se s Jendou, ze na Barbarossu myslime cim dal tim vic. Naposled jsem ji hral na Warconu (Kiev to Rostov) a radim ji ke spicce mezi svou herni sbirkou. Od ctvrtka se s Falcem a Jendou poustime do kampane. System uz mam zmakly, jen si dame scenar Odessa: hero city, abychom se dostali do pravidle pro lodstva a pak hura na plnou Krymskou kampan. Drzte nam palce :)
29.11.2011 08:33:35

gev

delka
Na jak dlouho vám ta sranda vydrží? :-)

29.11.2011 08:39:36

gev
Vzhledem k casovemu omezeni a nasim strategickym schopnostem to na par mesicu vidim :)

29.11.2011 09:42:57

Odessa
Vcera jsme v zajmu zopaknuti pravidel zahrali cast Odessy. Vzhledem k tomu, ze jsem nemel cas zopakovat pravidla (a ctvrt roku jsem nehral) to slo pomalu, ale nakonec jsme se do toho dostali. Je to jako s tou jizdou na kole :) Lodicky jsme take lehce vyzkouseli, tak jeste dame nejaky mensi scenar a pak hura na kampan. Az se kluci z Tomovek prestehuji, bude pry mozne nechat hru rozlozenou a to potom teprv bude masakr. Nicmene to nejdulezitejsi - vcerejsi kratka hra me opet presvedcila o tom, ze tato serie patri k naproste herni spicce, takze musim dat maximalni hodnoceni, nelze to jiz dele odkladat :)

2.12.2011 07:51:57

Vybíráme z Bazaru

Stezky slávy (nová ve folii)
Stezky slávy (nová ve folii)
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas