nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Bang! Město duchů

Rozšíření pro hru: Bang!
Počet hráčů: 3 - 8
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: karetní hra, intriky
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
dV Giochi
Autoři: Emiliano Sciarra
Rok vydání: 2003
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

První do češtiny lokalizované rozšíření pro populární karetní hru Bang! obsahuje karty ze dvou originálních doplňkových sad. Město duchů obsahuje 63 karet z Dodge City a 13 karet z rozšíření High Noon.

Bang! - High Noon

Po městečku se začínají prohánět duchové již mrtvých pistolníků a rozhodně nelze říci, že by se stranili boje mezi rukou zákona a bandity. Do toho se proslýchá, že do kraje zavítali bratři Daltonové. Šerifovi a jeho pomocníkům nastávají krušné časy...

První originální rozšíření do hry vnáší nový typ karet, které jsou umístěny ve zvláštním balíčku. Šerif v průběhu svého tahu umístí do hry vrchní z těchto karet, která ovlivňuje celé další kolo hry. A na co se můžete těšit (či čeho se obávat)? Např. když je ve hře karta Kocovina, nikdo nesmí využívat speciální schopnosti své postavy. Karta Požehnání pak ze všech původních karet dělá karty srdcové (tj. Dynamit nemůže vybuchnout, vlastník Barelu se vždy úspěšně vyhne střele atd.)

Bang! - Dodge City

Bohatství a věhlas města Dodge City láká velké množství desperátů, kteří chtějí rychle zbohatnout a užít si všeho, co město nabízí. Hosté proslulých saloonů jsou každý den svědky několika přestřelek, pistolníků přesto nějakou záhadou neubývá. Jedině ten nejlepší šerif může vnést zákon do ulic Dodge City.

Druhé z originálních rozšíření přináší celkem 15 nových postav pistolníků, 40 herních karet a 8 karet rolí. Díky tomu je možné Bang! hrát až v osmi hráčích. Největší novinkou pravidel jsou karty se zeleným okrajem, které se vykládají před sebe stejně jako ty s okrajem modrým. Jejich efekt je ale možné využít až v dalším kole po vyložení karty a po jejím použití se odhazuje mezi karty použité.

Autor: Zeus

Další názvy této společenské hry

  • Bang! Dodge City

Vybíráme z aukcí

Android: Netrunner LCG Promo karty
Android: Netrunner LCG Promo karty
Akt. cena: 60 €
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>