Aye, Dark Overlord!

xxxxxxoooo hodnoceno 9x (Seznam vlastníků)

Aye, Dark Overlord! - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 4 - 10
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 25 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, párty hra
Čeština: není
Vydavatelé: DeltaVision
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Mario Truant Verlag
Stratelibri
Ubik
Autoři: Fabrizio Bonifacio
Chiara Ferlito
Massimiliano Enrico
Riccardo Crosa
Tim Uren
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

O hře

V pátek měl kamarád narozeniny a dostal tuhle hru. Tak jsme nevydrželi a zahráli. Měl jsem trochu štěstí, že jsem ji hrál již v Želivě ale tam jsem se styděl. :)
Docela mě to překvapilo jak je to zajímavá hra.. :) Když se nás zlý pán zeptal proč jsme mu nepřinesli slunce, vznikl z toho perfektní příběh a každý se vykrucoval jak jen mohl.. :)

Máte někdo taky zajímavý příběh?

Jediné co nevím, jak funguje posloupnost hry. Když dám stopku, může někdo zahrát i stopku na mě? :D
11.4.2011 23:08:12

partie
Předminulý víkend jsem dal v pěti partičku. Celkem jsme se bavili, zvlášť když jsem služebníčky poslal do knihovny pro knihu kouzel a oni to vzali přes bažinu s elfí létající lodí :-)
Hra zábavná, ale hodně záleží na skupince, chce to buď lidi ukecané, nebo lidi se zkušeností s roleplayingem (neplést s rollplayingem).
Trošku problém je hraní stopek, když se člověk trošku rozjede, je to smrtící (pro toho, kdo stopky hraje).

EDIT pro SSZGSA: My jsme to hráli tak, že stopka byla vždy směřovaná na toho, kdo se právě vymlouvá. A když se během chvilky sešli třeba tři stopky, to byla sranda...

1.6.2011 20:42:47 | Upraveno autorem (porovnej)

aradraug
U nás hráči vymysleli také nádhernou výmluvu. Jeden řekl, že zabloudil na poušti a druhý na to plynule navázal. Byla tam strašná zima. :-)

2.6.2011 06:46:44

poust
Co vim, tak na pousti je celkem zima - v noci. Ale v tehle hre nastesti logika moc roli nehraje : -)

2.6.2011 08:22:43

print & play
Mohl by nekdo oskenovat prosím? 20$ se me za t rakt davat nechce. Nebo minimalně ne dokud neozkousim.. Nebo je nekde ke stazeni nejake pdf?

12.7.2015 14:16:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Muj narod nerozumet Tva rec.

13.7.2015 19:35:39

Vybíráme z Bazaru

Bloomtown nový ve fólii
Bloomtown nový ve fólii
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas