Axis & Allies Miniatures

xxxxxxxxoo hodnoceno 20x (Seznam vlastníků)

Axis & Allies Miniatures - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná, sběratelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Avalon Hill
Autoři: Aaron Forsythe
Devin Low
Jonathan Tweet
Paul Barclay
Richard Baker
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

sbírka

K této hře mne přivedl jeden můj movitý přítel, který mi dost jednotek prostě věnoval, bez něj bych se do této finančně krvavé hry asi nepustil.
Všechny jednotky jsou ve stejném měřítku, tedy pěchota, tanky, děla, možná právě tohle je tou největší vadou na kráse, protože ta pěchota je fakt mrnavá. Poměr modelů a mapy je určitě kompromis, ale voko si příjde na své. Jinak hratelnost je slušná, pravidla odpovídají tomuto typu her s miniaturama. Největší devizou této hry jsou právě ty modely obrněné techniky, flaků, halftrucků, které jsou velice dobře zpracované a je jich velké množství (proto je to také sběratelská záležitost). Hratelnost se přibližuje k WaW Eisenbach Gap. Je to spíše akčnější hra, kde jádro hry tvoří vlastnosti jednotek, které jsou vyvedeny na přehledných graficky pěkně zpracovaných kartičkách. Pravidla jsou určitě dostupná na stránkách společnosti Wizard. Námořní verze dle mého úsudku více odráží reálnost, a modely taktéž vykazují skvělé zpracování.
26.1.2010 08:51:22

ad soboty
Souhlas, jedna sobota za sto let nikoho nezabije, jde jen o to domluvit se, ktera nam bude vyhovovat. OK objednavat zatim nic nebudu, mam toho taky relativne dost, ale znas to clovek by chtel mit sbirku komplet :) Mate nekdo ty Expanded Rules? Aspon bych si je, az se potkame, okopiroval nebo tak. Diky

4.2.2010 20:48:17

obrazek!
Jeeeeeee mame obrazek! :))

19.2.2010 18:13:09

obrázek
co my to dalo práce, díky Ondro

19.2.2010 18:49:37

Vybíráme z Bazaru

Graenaland (Altar)
Graenaland (Altar)
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas