Axis & Allies Miniatures

xxxxxxxxoo hodnoceno 20x (Seznam vlastníků)

Axis & Allies Miniatures - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná, sběratelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Avalon Hill
Autoři: Aaron Forsythe
Devin Low
Jonathan Tweet
Paul Barclay
Richard Baker
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidelné hraní

Zdravím všechny hráče axisu dnes jsem byl v rytíři s majovky a ten mě řekl ať se sem podívám tady to teda jede na chaotitu je to už asi rok mrtvé chtěl bych se zde domluvit na pravidelném hraní Praha a okolí s pozdravem Boris
14.2.2010 20:26:45

Středa
Jojo kostky to je mazec kord když ten komu to padá to hraje jak člověče nezlob se ;-)

2.6.2010 22:32:23

Steve

kostky
Ale Tobě to Borisi taky občas padlo,co třeba ta zlatá rána,kdy Tvůj zpanikařený Bofors v podstatě vyřídil mého Hetzera...kromě toho kostky jsou jen polovinou úspěchu,tou druhou jsou velitelské takticko-strategické schopnosti, a ty mi prostě nemůžeš upřít... :o)

3.6.2010 09:13:14

Umění boje :-D
:-D no jistěěěěěěěěěěěě :-D ten bofors byla taky jediná slušná moje rána a pak špaginem do tvého hera jinak děs a hrůza ale to je jedno ty si vyhrál já prohrál a tvé velitelské takticko-strategické schopnosti jsou samozřejmě unikátní :-DDD

3.6.2010 12:12:51

kostky
S kostkama je bohuzel kriz a ve vsech hrach, kde se pouzivaji kostky se s tim holt musi pocitat, nekdy to nepada a nepada... Ale vzhledem k tomu, ze se stretly dva totalitni rezimy a tady cteme jen vysledek valecne propagandy, tak kdovi, jak to vlastne dopadlo? ;))

5.6.2010 09:28:34

Velke hrani
Ahoj vsem, tak co panove, kdy dame nejakou velkou hru? Pamatujete si jeste, jak jsme se tu v zime bavili o tom, ze az prejde mra,z roztaji snehy a po jarni obleve se cesty do hlavniho mesta zpevni natolik, ze v nich vase povozy neuvaznou, tak se sejdeme v nejake prazske herne a dame si herni senaci? Pripadne samozrejme i nekde jinde. Jak to vidite? Mame leto, takze? ;)

9.7.2010 12:28:39

majovky
Já bych do toho možná šel i když sem to strašně dlouho nehrál,ale mužu až posledních čtrnáct dní v srpnu.

9.7.2010 13:48:28

hraní
Příští týden bych asi mohl jít zahrát do Rytíře, nejlépe v úterý nebo ve čtvrtek od cca 16hod...

9.7.2010 17:57:40

hrani
no koukam, ze se tu pytel zrovna neroztrhl, doufam, ze to je tema dovolenkama. Ale i natrzeny pytlik je dobry :))

OK Steve utery by snad i slo, jen na 16:00 to nedam, spis tak na 17:00. Dal bych vedet v pondeli. Jinak s cim pocitat? Hra na 100b. predpokladam a co hrajes? At se tam nemydli skopcaci nebo amici navzajem. Dali bychom nejaky rok jako limit?

Kosibratr: ok konec srpna by taky sel, predposledni tyden tu nejsem, ale posledni je ok. Treba se podari zorganizovat nejake vetsi hrani, jak se tu kdysi planovalo, ze by se zucastnili i Boris, Panzer, Steve.

15.7.2010 16:40:24

termín
Posledni týden v srpnu za mě OK - 90% účast

15.7.2010 17:55:58

majovky
Ten poslední týden v srpnu by snad mohl u mě vyjít ,dej včas vědět termín at to mužem domluvit.

15.7.2010 19:17:56

Srpenec
Yellou všem, hru jsem koupil asi před měsícem a pomalu dokupuji další techniku, když do srpna něco málo seženu, určitě se taky ukážu. I když budu asi jen do počtu, rád se nechám poučit a poradit.

16.7.2010 08:20:12

Majovky
Já byl hrát minulý týden a na příští týden mám domluvenou středu,ale dokázal bych i to úterý...kdyžtak se ještě v pondělí domluvíme

Já sebou nosím ve 2 kufřících vše (Amíky,Rusy,Anglány,Frantíky,Němce,Japonce i Taliány),mám ještě to menší měřítko,takže se to všechno vejde...asi dáme klasickou 100,domluvíme se na místě.

16.7.2010 10:22:31

Srpen, Healer, Steve
OK super! konecne se to rozjelo,tak snad se v tom srpnu opravdu sejdem a dame nejakou mega hru, pomenime tanciky a tak podobne. Uz se tesim! :)

to Healer: Vyborne! Vitej v klubu! Cim vic hracu, tim lepe, urcite te v srpnu radi uvidime. Hrat se da i s malem, navic budes mit sanci menit.

Steve: OK v pondeli se domluvime. Ja mam jen ty velke sety, ale to by nemelo vadit, ze? :) Taky jsem koukal, ze hrajes StarWars. Tech mam doma tunu, takze muzem nekdy dat i lightsaber duel ;)

16.7.2010 17:50:29

sejšn
zdar , kde že se to v srpnu slezete? Taky bych rád něco povyměňoval a případně i zahrál, do Pha není problém doject.

17.7.2010 16:42:18

Srpen
No to nevim, kde se slezeme. Jeste jsme to nejak neresili. Ale predpokladam nejakou hernu jako Rytire nebo Outpost. Co vy na to?

19.7.2010 13:42:27

wargaming
28.7. až 1.8. proběhne nedaleko Prahy setkání hráčů válečných her, kdo by měl zájem tak koukněte na http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/hledam-e-spoluhrace-4/setkani-pax-romana-paths-of-glory-barbarossa-titan-2071/ tady na foru...

19.7.2010 15:42:13

Ramzke
jj zahlidl jsem zminku na nejakem jinem foru, bohuzel to v tomhle terminu nemuzu dat. Skoda, bude tam spousta zajimavych her :( No nic life goes on... Doufam, ze se uvidi aspon na tom srpnovem hrani, ktere bude zamerene na A&A Miniatures a pokud nekdo od A&A hraje i lode War at Sea, tak je muzem vzit taky :)

21.7.2010 12:47:21

Boris

Pravidelné hraní
Vrátil jsem se z dovolené můžu kdykoliv :-)

25.7.2010 18:47:54

to boris
tak se nahlaš na foru panu RBX at může aktualizovat sezam. Májovky , jo stím axis počítám, zrovna dočítám Gualdacanal tak bych si něco z Navy dal

26.7.2010 11:03:57

titulka waegamecon
WargameCon
Od: 29.07.2010 19:00
Do: 01.08.2010 20:00
Obec: Slapy

Popis: Setkání příznivců válečných her, ale nejen jich u Slapské přehrady, penzion Sedma, Ždáň.
Na programu jsou hry jako Paths of Glory, Pax Romana, ASL, Barbarossa to Berlin, Republic of Rome..., ale i lehci zanr jako Last Night on the Earth, Incursion, Nexus Ops, Titan, 3 musketyri...

Ubytovani je zajisteno v penzionu Sedma, 300m od prehrady v triluzkovych pokojich a stoji 250,-/noc bez snidane. Jidlo se resi svepomoci, ale v objektu je k dispozici zahradka s obcerstvenim a kiosek se zakladnimi potravinami, nedaleko jsou dalsi dve restaurace.

K hrani jsou zamluveny jedna vetsi, nebo jedna mensi mistnost, kde mame pro sebe k dispozici vycep pro nase pivo.

Prijdte pobejt, kapacita je cca 20 osob, mista volna. Pro zamluveni ucasti prosim piste soukromou zpravu na uzivatele rbx zde na Zatrolenych hrach.

26.7.2010 11:11:38

Pravidelné hraní
Tento čtvrtek v 16 hodin jdeme hrát se Stevem do Rytíře kdo může at přijde :-)

26.7.2010 20:28:55

Boris
A s kým jdeš vlastně, Borisi , ve čtvrtek hrát ???
Mně jsi totiž do SMS psal,že půjdeme ve středu... :o)

26.7.2010 21:58:53

Pravidelné hraní
Takže jdeme s Borisem hrát ve středu 28.7. od 16 hodin....

27.7.2010 08:25:34

Pravidelné hraní
No jasně že ve středu jak jinak to je jasné ne nebo ve čtvrtek :-) VE STŘEDU!!! :-)

27.7.2010 14:26:24

Hrani konec srpna
Zdravim vsechny, blizi se nam posledni srpnovy vikend, na ktery jsme planovali velike hrani. Bohuzel mi do toho samozrejme neco vlezlo a jelikoz je to rodinna zalezitost, tak se nevyvliknu... Kazdopadne se muzete sejit i beze mne, ackoliv koukam, ze Panzer si uz domluvil TOI. Holt co byste treba rikali na nejaky zari? :)

24.8.2010 17:00:31

Vybíráme z Bazaru

Quadropolis
Quadropolis
Akt. cena: 220 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas