Axis & Allies: 1942

xxxxxxxxoo hodnoceno 23x (Seznam vlastníků)

Axis & Allies: 1942 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Avalon Hill
Wizards of the Coast
Autoři: Lawrence H. Harris
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Korektura pravidel

Protože jsem právě umístil na Trola lokalizaci pravidel téhle hry, tak jsem chtěl požádat případné wargame odborníky na II. světovou válku, příznivce této hry a případné zapálené češtináře, jestli by nebyli tak hodní a neudělali mi korekturu pravidel co se týká použitých pojmů a eventelně jazykových chyb.

Dokončuju teď pravidla "Axis & Allies - Pacific 1940" a chystám se na pravidla "Axis & Allies - Europe 1940", kterážto hra mi včera přišla. Takže s ohledem na použití pojmů a obratů bych korekturu uvítal a připomínky bych zapracoval i do pravidel následujích dvou her.

Takže pokud se někomu bude chtít mrknout se asi na 30 stran pravidel tak směle do mne :).
15.9.2010 11:47:58

překlad
good job. Klobouk dolů, zavidím Ti vůli naskládat to do grafiky. Já jsem rád, že se mi překlad povede stihnout vůbec nějak poskládat do Wordovské podoby, natož editovat původní PDFko:-) Fakt pěkně udělané. Až si někdy říkám, co by prodejci těch her dali za takovouto prácičku s počeštěním hry a zpřístupnění ji neangličtinářům. Určitě jim to zvyšuje prodej:-)

8.10.2010 20:05:14

to Ringo
Tentokrát jsi trošku mimo :). Originál pdf jsem neměl a všechna grafika byla naskenovaná a celá brožura byla kompletně vytvořena znovu v InDesignu.

8.10.2010 22:48:04

kren
no jeste k tomu:-)

9.10.2010 11:13:46

kren
me by zajimalo, kde beres tolik casu:-)

9.10.2010 11:20:49

čas
Čas není to máš pravdu. Ale protože už si strašně toužím zahrát ten komplet AA, tak teď v poslední době jde všechno stranou a makám na těch překladech. Momentálně synátor kosí zahradu, starší dcera uklízí dům a mladší škrábe brambory a obaluje kuřecí řízky. Žena je momentálně ve fotografické škole a po návratu pojede do Tesca nakoupit. Ale to víš - už taky brble :).

9.10.2010 12:03:56

kren
koukam, ze do toho zapojis celou rodinu, neni nad spravnou delbu prace:-)

9.10.2010 13:59:27

kren
Pravidla jsem zkouknul az ted, ale zaslouzis si absolutorium, vyborna prace!

3.1.2011 15:17:32

Vybíráme z Bazaru

Firefly: The Game + rozšíření
Firefly: The Game + rozšíření
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas