Ať žijí rytíři

xxxxxxxooo hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Ať žijí rytíři - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: neuvedeno
Autoři: Jiří Mikoláš
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Joe
Joe - avatar

Kde nájdem viac informácií?

Nová hra od Jirku?
Výborne :)

Na stránka zatiaľ nič nové uvedené nemá, takže ak niekto vie viac... rád si vypočujem/prečítam!
7.4.2010 12:35:09

Joe
Ja jsem na to uz Koukal, je to nova hra podle toho filmu (pouziva i fotek z nej), o moc vic nevim, ale Jirka sem chodi, tak se predpokladam pochlubi;)

7.4.2010 12:39:10

Info
Ahoj, hra je na světě cca měsíc, zatím jsem neměl čas (kvůli tomu zatracenýmu stěhování) věnovat se distribuci či nějaké info kampani. Nicméně jsem asi před čtyřmi dny posílal základní info ke hře a teď už je to jen v rukách adminů :). pokud se nebude nic dít do dnešního večera, pošlu info znova. Díky za váš zájem!

7.4.2010 12:53:39

hra a seriál
Seriál jsme s děckami docela sledovali, byla to občas i sranda. Nejlepší byli ti obránci tvrze: slepý na hradbách a hluchý u vrat :)))
Jsme zvědavi na hru, takže sem s informacemi!

7.4.2010 12:59:27

hra
Seriál jsem bohužel neviděl. Hru jsem měl možnost si jednou zahrát a docela se mi zalíbila. Čekal jsem spíš hru "tak nějak k seriálu", ale fakt mi to bavilo a možností jak hrát bylo v každém tahu dost. Myslím, že jde o povedenou hru a rád si ji ještě někdy zahraju :-). Ono po jednom hraní je předčasné hodnotit.

7.4.2010 23:09:01

Vybíráme z Bazaru

Jízdenky, prosím!: Londýn
Jízdenky, prosím!: Londýn
Akt. cena: 145 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas