Ascension: Chronicle of the Godslayer

xxxxxxxxoo hodnoceno 75x (Seznam vlastníků)

Ascension: Chronicle of the Godslayer - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Gamer Entertainment
StoneBlade Entertainment
Autoři: Brian Kibler
John Fiorillo
Justin Gary
Robert Dougherty
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obaly na karty

Ktoré obaly sedia na tieto karty? Hlavne tak, aby sedeli aj na karty z Return of the Fallen. :-)
19.3.2012 18:51:46

Santorrinni
Používám úspěšně klasické magickové, Jen špatně sedí v insertu.

19.3.2012 19:05:49

ffg standard
ale zapomen na inserty

19.3.2012 19:09:00

Obaly
Priamo od výrobcu hry a sedia aj na return of the fallen a tiež aj do inzertu krabice. Akurat su trosku nedostatkovym tovarom, ale sem-tam sa vyskytne nova varka. Mali ich kedysi aj v tomovych hrach, ale uz su nejak prec z ponuky.

20.3.2012 01:08:55

rbx

miso
ano, jsou pryc, protoze uz vic jak pul roku nejsou k sehnani a vsichni dodavatele je stahli z nabidky, takze jsme je radeji taky stahli, abychom necelili dotazum na jejich dostupnost. Nevedeli jsme jak odpovedet, protoze nebylo kde brat informace :-( Slehla se po nich proste zem.:-(

20.3.2012 01:37:36

Rbx
Chapem. Na strankach vyrobcu su sem-tam k dispozicii, ale maju zaprdeny eshop s postovnym neuveritelne vysokym do europy (aj len za promo karty) a na slovensko to nefunguje vobec. Vraj vykonavaju napravu, ale trva im to stvrt roka a ani nezdielaju informacie co a ako. Otrasny pristup co sa tyka podpory a obchodu. Esteze ta hra je super a to zvladli perfektne.

20.3.2012 01:50:19

obaly
Já jsem používal Mayday zelené, ale časem se mi na nich "ohrály" rohy, takže jsem vyměnil za FFG šedé a spokojenost. A neber výhrůžku od ndru vážně. Když se chce, tak se to do insertu vejde v pohodě (Godslayer + Fallen) všechno.

V současné době mám Godslayer + Fallen + Storm, set pro 4 hráče + karty z centrálního balíku po 1 až 2 ks a vejde se to taky.

Moje uspořádání:
vpravo v malém oválném chlívku rozděleném na dvě části mám 4 startovní sety (Apprentice + Militia), uprostřed mám Kultistu a Fanatiky + krabičku s krystaly a vlevo ve dvou obdélníkových přihrádkách jsou na stojato umístěné karty central decku a karty Mystic a Heavy Infantry (ty mám lícem proti kartám central decku)

20.3.2012 06:00:44 | Upraveno autorem (porovnej)

to Hike
ja mam vsechny karty (teda krom nejnovejsich par promo a casti spolecnych karet) v krabici od fallen. jen jsem vyndal ten plastovy nesmysl a narezal si kartonovou prepazku. ffg obaly v insertu ensedely tak o milimetr a nehodlal jsem riskovat jejich zivotnost

20.3.2012 07:16:56

to miso
to uz je ctvrt roku?

20.3.2012 07:18:04

ndru
no nezdá sa to. s tým poštovným je to od nového roka a so zaslaním na slovensko sa prdkajú už od septembra (ak vôbec). Zmena tam nastala, ale k horšiemu - myslím aj cenu poštovného aj zaselanie na SVK.

20.3.2012 13:06:50

Obaly
Ahoj poridil jsem az ted a resim taky obaly. Mam God Slayer, Return a Storm. FFg obaly mi nahore precnivaji cca o 2 mm . Neni na trhu neco vhodnejsiho co treba nejaky Mayday ? Diky

8.11.2016 10:02:24

Vybíráme z Bazaru

Werewolves of Miller's Hollow: The Pact (DE)
Werewolves of Miller's Hollow: The Pact (DE)
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas