Arkham Horror: The Card Game – The Path to Carcosa

xxxxxxxxxx hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: The Card Game – The Path to Carcosa - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Arkham Horror: The Card Game
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad


Ahoj budete někdo překládat do cz?
31.12.2019 07:26:24

Čeština
Zdravím,

právě byly ke schválení nahrány první dva soubory počeštěných karet v grafice. Jedná se o první dva scénáře cyklu Cesta do Carcosy. Celý cyklus už je přeložený, včetně hráčských karet. Jakmile Deskovec udělá korektury, budou se postupně jednotlivé scénáře tady objevovat.

Jen prosím o shovívavost - jedná se o amatérský překlad, někdy jsou možná stylistika a slovosledy dost na hraně, ale ten základní princip tam snad vždy je.

31.3.2020 14:40:07

Čeština - komplet

Zdravím,

v sekci Ke stažení jsou kompletně nahrány všechny karty v grafice pro celý cyklus a rovněž komplet Průvodce kampaní v grafice.

6.5.2020 14:01:05

...
To je super! Díky moc! Teď jsem rád, že jsem Carcosu ještě neodehrál. O karty mi nejde, ale u textů k příběhovému pozadí překlad s chutí využiji.

6.5.2020 18:18:35

Překlad - Východ černých hvězd - chyby

Děkuju moc Tommickovi za překlad - musím jen upozornit na docela fatální chyby v agendách a aktech ve scénáři Východ černých hvězd (ten scénář je dost specifický a karty aktu jsou kvůli příběhu schválně pouze dvě - zbytek jsou jen agendy - tedy ne akty a agendy napůl). Na aktu (agendě) 2d je na zadní straně karty „Vyšší existence” špatný symbol (vichřice místo záplavy) a mělo by tam být: „Odstraňte ze hry odložené karty aktu 3c (nikoliv 3a) a postupte na agendu 3c (nikoliv 3a)”. Omlouvám se za hnidopišství, jsem vděčný za překlad, ale tyto chyby bohužel činí tento scénář nehratelným, případně vám nebude dávat smysl příprava (musel jsem se podívat na anglický originál...

16.2.2021 15:06:17

Vraník162

Díky za upozornění, vím, že jsem to tam dokopal. Program, ve kterém karty generuji, nedovoloval vytvořit zrcadlově obrácené karty agend, no a pak jsem taky zjistil, že se mi ještě povedly otočit ikony, budu se snažit udělat opravy a soubor pak zaktualizovat. :-)

16.2.2021 15:52:59

Díky za povedený překlad! Příběhové části se povedly, k přípravě scénáře jsme museli používat spíš anglický originál, protože tam to někde skřípalo (překlad místy tvrdí pravý opak toho, co originál). 
I tak ale skvělá práce, číst přeložené vyprávěcí části je mnohem pohodlnější než to muset simultálně při čtení překládat. 

Odlišné rozlišení prvních dvou stránek průvodce kampaní a zbytku, který je dost low-res, je záměr, nebo chyba konverze? 

 

7.4.2023 14:24:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Alien Uprising
Alien Uprising
Akt. cena: 320 Kč
Končí za: 23 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas