Arkham Horror: The Card Game – The Forgotten Age

xxxxxxxxxo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: The Card Game – The Forgotten Age - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Arkham Horror: The Card Game
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Asmodée Editions
Asterion Press
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Matthew Newman
Nate French
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad


Ahoj budete někdo překládat do cz?
31.12.2019 07:27:35

Preklad

Taky prosim :)

7.5.2020 13:14:09

Pracuje se
Ahoj,

už mám hotovou celou deluxe edici - tzn. dva scénáře, část zápisníku kampaně a hráčské karty. Brzy ve vašich počítačích. :-)

7.5.2020 14:44:53

Tommick

Hell yeah!

8.5.2020 11:51:11

Nahráno

Zdravím vás,

jsou nahrány karty v grafice pro celé deluxe rozšíření. :-)

11.5.2020 14:24:22

mythos packy
Ahoj,

predne moc a moc diky za preklad a chtel bych se zeptat jestli mas v planu udelat i Mythos packy a pripadne i zbyle kampane?:):):)

12.6.2020 14:45:35

Chyba v překladu v průvodci kampaní
Tommick: chtěl jsem jen upozornit, že jsme přišli na chybu v překladu v průvodci po scénáři Vlákna osudu. Píše se tam, že každý vyšetřovatel získá tolik XP, kolik je ve victory hromádce + 1 navíc za (blabla, nebudu spoilovat).

Správně v originále je něco jiného: že každý vyšetřovatel získá tolik XP, kolik je ve victory display +1 za každou dokončenou první kartu aktu. Tzn. že pokud skupina splní vše nebo aspoň u všech třech postoupí do act 2(a, c, e), tak může dostat až +3 XP.

Je fajn to opravit, přijde mi to docela důležité.

25.3.2021 21:37:09

TomL

Díky za upozornění, opravím. Asi to vzniklo tím, že přeci jen už tak nějak automaticky beru, že o vítězných bodech to je stále stejná věta a ono ejhle, občas tam něco připíšou. :-)

25.3.2021 22:18:32

Tommick: našli jsme asi další, poměrně podstatnou příběhovou chybu. V mezihře V: Temnota píšeš že se čte odstavec "Začátek konce" v případě, že "vyšetřovatelé našli relikvii nebo pokračují na vlastní pěst".

Ve skutečnosti to má být pokud našli relikvii A pokračují na vlastní pěst.

Zdá se to jako malé přehlédnutí, musím ale říct, že bohužel s poměrně zásadním důsledkem a nám to docela dodrbalo závěr kampaně (protože jsme dostali jinou verzi relikvie než jsme měli, tj. došli nesprávně k resolution, ke kterému jsme vůbec neměli dojít).

21.4.2021 22:32:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Jestli mohu něco k překladu. Tak koukám že Pit Viper máš přeloženo jako chřestýš, ale jedná se o Palmovou zmiji, v latině Bothrops bilineata. Nemá má to vliv na hru, je to spíš moje rejpavost :D

1.6.2021 13:40:27

Vybíráme z Bazaru

Deadpool vs. The World
Deadpool vs. The World
Akt. cena: 20 €
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas