Arkham Horror: The Card Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 180x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: The Card Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror, Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Fan created content

http://arkhamcentral.com/index.php/fan-created-content-arkham-horror-lcg/

Znáte někdo? Máte s tím zkušenosti? Přijde mi to jako fajn věc, když už máte ty oficiální kampaně a scénáře několikrát dohrané.
A pokud neznáte, tak to třeba uvítáte. :)
23.8.2018 14:02:49

...

Díky, časem určitě něco zkusím. Pokud už někdo něco hrál, napište, jak se vám to líbilo...

24.8.2018 11:07:50

The Thing in the woods
Hrál jsem tento scénář, vlastně prequel k Dunwich kampani - události z povídky Dunwich Horror. Nic moc, hrozně rozvláčný, nevyladěný, s oficiálníma scénářema se to nedá srovnat. Takže mě ani neláká zkusit něco dalšího...

30.8.2018 12:45:53

.
Tak dá se předpokládat, že oficiální kampaně, které tvoří tým lidí a ladí to delší dobu, budou mnohem lepší, než co si nějaký borec splácá doma na koleni. Spíš to chápu jako alternativu, když už máš ty oficiální několikrát hotové a chceš zase něco nového.

Každopádně dobře, že to máme nějaký feedback ;)

30.8.2018 13:01:39

Against the Wendigo

Zatím jsem hrál pouze 1 scénář (http://arkhamcentral.com/index.php/against-the-wendigo/).

Osobně mi přišel moc hezky zpracovaný
- výborná grafika (některé scénáře jsou v tomto ohledu odbyté), poutavý flavour text a poměrně obtížní nepřátelé. Ano, sem tam to trochu zadrhlo, protože jsme si museli dávat pozor na specifická pravidla (pohyb po řece vyžadoval dvě akce a speciální test)
- celé to působilo, že si na tom autor musel dát opravdu hodně práce

Všechny scénáře od fanoušků jsou také k dispozici v elektronické verzi k vyzkoušení, kdo hraje na platformě Tabletop simulator.

27.2.2019 10:29:32

Vybíráme z Bazaru

Azul
Azul
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas