nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Arkham Horror: King in Yellow

Rozšíření pro hru: Arkham Horror
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Kevin Wilson
Robert Vaughn
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

V Arkhamském divadle právě proběhla premiéra nechvalně známé hry "Král ve žlutém". Hra má podle různých zvěstí neblahý vliv na mysl lidí, kteří ji shlédnou nebo i jen přečtou. Kdo by ale uvěřil těmto pošetilým představám? Je proto na vyšetřovatelích, aby odhalili pravdu, která se za hrou "Král ve žlutém" skrývá. A aby město Arkham ochránili před temnými silami, které by hra mohla vyvolat.

Druhé ze série malých rozšíření společenské hry Arkham Horror obsahuje nový herní prvek v podobě tzv. Zvěstovatelů (Heralds) a více než 160 nových karet:

  • 13 karet Zmaru (Blight), které představují obyvatele Arkhamu, kteří po shlédnutí divadelního představení "Král ve žlutém" zešíleli. Když přijdou do hry, významně zkomplikují vyšetřovatelům život a bohužel se jich nelze nijak zbavit.
  • 7 karet magických efektů, které lze získat po vyčarování určitého kouzla, může vyšetřovatele významně posílit.
  • 3 nová monstra, která se v ulicích Arkhamu objeví pouze v případě, že do hry vstoupí karta Zmaru Doyle Jeffry. Protože představují demonstrující obyvatele Arkhamu, utrpí vyšetřovatelé po jejich porážce nepříjemné ztráty.
  • nový prvek v podobě Zvěstovatelů (Heralds), kteří jsou mocnými přisluhovači Prastarého a připravují jeho cestu do našeho světa. V tomto rozšíření je pouze jeden - King in Yellow.
  • V neposlední řadě v rozšíření naleznete mnoho nových karet předmětů, kouzel, setkání v Arkhamu i v jiných světech a další.

Autor: Zeus

Další názvy této společenské hry

  • Horror w Arkham: Król w Żółci

Vybíráme z aukcí

Tiny epic tactics eng
Tiny epic tactics eng
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 6 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>