Arkham Horror - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Nexus
Autoři: Kevin Wilson
Richard Launius
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

preklad expanzi

chtel bych se zeptat jestli nevite jake rozsireni chce BF prelozit a jestli nekdo tady na zatrolenkach nechysta delat preklad expanzi a pak to hodit do grafiky karet aby to slo i na prelepky :-) diky
12.3.2012 00:13:57

...
Tak hodlá (a už na to i má chuť), otázka pouze je: Kdy?

A jdou zvěsti, že z BF by měl vypadnout Innsmouth...

12.3.2012 08:47:21

parada
tesim se.. :-)

proc je ale BF tak tajnustkarskej?

12.3.2012 11:33:00

to Morthe
Fakt? Kde jsi to slyšel?

12.3.2012 19:34:42

:(
takze ofiko preklad nebude? :(

12.3.2012 23:41:56

Merlin
Kupodivu na těchto stránkách v diskuzích (minimálně v nějakém dopise z obchodního oddělení byla zmínka, že o rozšíření uvažují a mělo by to být některé z novějších + ještě něco, co směřovalo právě na Innsmouth). Netvrdím, že je to pravda, pouze že o tom jde šeptanda. Možná, kdyby BF vypustilo nějaký ediční plán, nebo aspoň o čem do budoucna uvažují, nemuselo by se tu o takových věcech spekulovat.

13.3.2012 07:32:42

Které?
Před časem, když se o tom začalo šuškat, mi mailem sdělili, že by to mělo být "nějaké velké" rozšíření. A že by se to mělo snad vědět k nějakému veletrhu nebo tak...

14.3.2012 11:38:05

Kubulinek
Měli dát vědět snad po Norimbergu, ale jak se zdá tak ticho po pěšině:(
Nerozumím, proč s tím BF dělá takové tajnosti, takhle akorát hrozí, že si potencionální zákazník koupí rozšíření v originále, protože neví na čem je a jestli má cenu čekat.

14.3.2012 11:51:24 | Upraveno autorem (porovnej)

hm
nechcem byť za blbca, ale čo je BF? hru mám, ale nikdy sa neviem dopracovať na stránky prekladateľov tejto hry :D ...môžem poprosiť link? dík

14.3.2012 17:13:14

Ratafak
Hledej ADC Blackfire Entertainment

14.3.2012 17:35:27

Ktere?
Tak mi na mail odpověděli, že se omlouvají, ale máme mít ještě strpení než bude konkrétně uvedené rozšíření, které vyjde. Zároveň paní napsala, že by si hru v AJ nekupovala, protože zájem je a tudíž překlad bude.

14.3.2012 19:30:40

Není horor jako horor
Já mám všechna rozšíření v angličtině a jsem za to rád, protože vedle hororu obsaženého v tématu hry (se kterým počítám) tak budu naštěstí ušetřen hororu z toho, jak se po zkušenostech se základní hrou k vydání rozšíření Blackfie postaví (kvalita překladu, úroveň komunikace apod.).

14.3.2012 22:21:14

Shark, kvalita prekladu
To je ta kvalita CZ prekladu ozaj taka zla?
Neporovnaval som teda angl. verziu s ceskou, opravenou, ktoru mam. Ale u mna bola volba jasna, nakolko hravam s ludmi, ktori neovladaju angl. natolko dobre, aby nemali problem s prekladom textov na kartach... preto som rad za kazdu jednu sk/cz verzou hry...

Som zvedavy ake rezsirebie na BF pripravi, aj ked zatial po 5-6 hrach nepocitujem potrebu hru rozsirovat a otazka je, ci vobec sa oplati investovat do rozsirenia pre AH, hlavne ak covek pouziva viacere z House rules...

15.3.2012 08:51:00

Ryko
Cca 40 chyb v první verzi českého vydání mluví samo za sebe a vzhledem k diskusím zde na fóru to vše rozhodně nebylo vinou, za kterou by mohl FFG při konečných úpravách resp. tisk v Číně.
Já už jsem se dostal z fáze, kdy mi bude stačit vydání v češtině bez ohledu na kvalitu. Jinak řečeno, lepší než zmršené české verze raději kvalitní verze cizojazyčné.

15.3.2012 09:55:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Lurker on the Treshold
Já jsem začal pro začátek pracovat na překladu Lurkera, ale mám na to poměrně málo času, takže prostě až to bude, tak to bude.

18.3.2012 13:24:41

Vybíráme z Bazaru

Kartografové
Kartografové
Akt. cena: 310 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas