Arkham Horror - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Nexus
Autoři: Kevin Wilson
Richard Launius
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

obaly a krabice na komponenty

ahojte,
kedze sa nam s priatelkou arkham rodinka pomaly rozrasta, zaciname uvazovat o kupe nejakeho kufrika, ci skor lacnejsej alternativy umelohmotneho obalu s priehradkami (podobny ako je tu v galerii). Mate skusenost ake by to malo mat "parametre" a kde to naj kupit? Pretoze sa neda prist do obchodu so vsetkymi arkham komponentami a sypat ich do kazdeho obalu a skusat ci sa zmestia velkostou a poctom :D Alebo mate iny napad ako nevlacit zo sebou vsetky arkham krabice?(-; dakujeme.
24.3.2009 01:34:42

krabice
Mě se pro hry osvědčila krabice Plano 2-3600, je vidět na obrázku k Warrior Knights, má polohovatelné přihrádky. Tahle co je u Arkhamu bude asi podobná, prodávají je v rybářských obchodech.

24.3.2009 06:56:42

lubbo
My si vystacili se zaviracimi pytlicky ... vsechna rozsireni, zetony a karty se pak vejdou akorat do tech 3 velkych krabic .. a ze jsou narvane. Krabice teda nikam netahame, hrajem arkham zasadne u me doma .. je to pekne tezke :)

24.3.2009 13:34:35

lubbo
Já krabici kupovala v Hornbachu. Mají tam ty, kde se dají přihrádky nastavovat. A navíc, pokud ji člověk doma uplně nesloží, ale jen tak jemně ozkouší zda to tam opravdu sedne nebo ne, a ona je náhodou malá, může ji v těchto velkých obchoďácích vrátit :)

20.4.2009 09:33:34

all
my vlacime arkham na chatu kde ho hravame (velky stol included:) takze casom pri dalsich rozsireniach to bude "sranda". Dik za napady- vsetko mat v sackoch?wow :D Sydova krabica vyreza fajn, ale nakoniec to bude asi hornbach, uz sme si to tam boli s priatelkov ohmatat a videli sme aj tu nastavovatelnu krabicu, vyzera dobre, ale maju tam taky bohaty vyber, ze sme este nevybrali :D navstivili sme aj baumax, no nula bodov.

20.4.2009 14:22:11

lubbo
tak ono tech sacku neni kdovikolik ... jeden cerny latkovy na potvory, na ty neco potrebujes tak jako tak ... stamina, sanita, clues, money, skill sliders, other .. 6 pytliku .. oni ty krabice uz maji samy od sebe dost prihradek a se vsema rozsirenima mas tolik karet, ze tvori vetsinu objemu tech 3 velkych krabic, tak to vyjde skoro jedno.

20.4.2009 14:45:48

hraci deska
Na internetu jsem nenasel, jake jsou rozmery hraci desky (zakladni).. Mohl byste prosim nekdo zmerit? (potrebuju vedet, jestli se vejde na stul aspon samotna deska..: )

1.1.2010 15:36:12

Jiry
je to cca 84x56 cm

1.1.2010 19:39:38

lubbo
mockrat dekuji! :)

1.1.2010 20:19:37

Krabice
No ptže vlastním jen základní Arkham Horror, tak taháni několika krabic nemusím řešit. Všechny komponenty se mi vejdou do té rybářské krabičky a zbytek (karty,monstra) mám uložené v jednotlivých krabičkách. Každopádně po vyrabování jedné krabice by se všechny karty monstra mohly vlézt do jedné velké krabice a žetony zvlášt:)

2.1.2010 10:01:11

home made box
ja som to riesil tak, ze som si kupil v Da Vinci (obchod pre rozne kreativne cinnosti) drevenu krabicu, tu som potiahol ciernou latkou a vytlacil som si tam na daky obrazok z AH... vyzera to super :)

6.1.2010 17:58:54

home made box
Hoď sem prosím foto pro inspiraci.

13.4.2010 12:52:06

foto
Taky bych to ráda viděla. A ještě, má ten obchod nějaké stránky?

13.4.2010 13:58:15

to sappho
www.davinci.sk

13.4.2010 14:06:57

Pytlíčky
Já jsem na tom stejně jako Siaron a všechno mám v zavíracích pytlíčkách a je to plně funkční. Máme jeden pytlíček na hráčské žetonky (stamina, sanity, peníze, skill slidery, první hráč), jeden pytlíček na Mythos věci (clue tokens, closed tokens, doom tokens, activity tokens, terror track token, acquatic tokens), jeden černý neprůhledný pytel na monstra, jeden pytlíček na Masky a Spawn monstra a jeden pytlíček na specifické žetony pro jednotlivé Prastaré (Brood tokens, Heraldovské tokens, apod.). Zbytek se krásně vleze do přihrádek v původních krabicích.

13.4.2010 14:53:15

aaa
aaa sorry, dlhsie som to tu nesledoval :) vecer sem dam fotky :)
Prave som kupil rozsirenie (chyba uz len Kingspot) a zmesti sa to tam len tak tak :)
V krabici mam male a velke karty a skatulku na vysetrovatelov. Na kocky som usil maly vacok a tiez ho tam mam. Vo velkej skatuli (zo zakladneho arkhamu) som vybral ten plast a nosim tam hracie dosky, monster cup, investigator sheets a dve plastove nadobky s penazmi a tak :) vecer fotky, slubujem :D

13.4.2010 15:34:51

btw
btw monster cup uz mam na prasknutie a hladam nieco tematicke, nemate daky napad? :)

13.4.2010 15:36:09

krabičky na karty
jelikož jsem si obalila karty je mi "vycpávka" hry k ničemu, a tak jsem si vyrobila jednotlivé krabičky na karty
dodám na stránky

13.4.2010 17:05:59

ok
ok, obrazky cakaju na schvalenie :)
je tam cierna krabica (okraj vyzera jeden trosku capaty, to je skor len na fotke). Medzi kartami nemam oddelovace, takze treba rucne zistit, kedy koncia mythos karty a zacinaju encountre a podobne... ale zas zabera to najmenej mieste :) Do jednej krabice dam karty zo zakladu a 5 rozsireni (okrem KS). Zbytok je v zakladnej bedni :)
Dalej je tam mnou site cierne vrecko na kocky, opalena krabicka na vysetrovatelov, mala krabicka na kocky, ktoru som kupil na blsaku :)

13.4.2010 21:17:37

uf
uf, tak obrazky su v galerii :) Kupil som nedavno Dunwicha a coskoro idem kupit KH, takze zajtra idem urobit dalsiu krabicu :)

22.4.2010 23:27:31

Boxiky v Hornbach, Bauhaus
Nasel sem tyto boxiky,bohuzel cerveny od Wisent mel vykradene vsechny polohovatelne zarazky :-(
http://img213.imageshack.us/i/05012011139.jpg
a dalsi
ForTools, me prijde zase az moc velky.
http://img401.imageshack.us/i/05012011143.jpg
Muzete se prosim podelit o sve rezeni ulozeni hry (zatim mam jen zaklad v CZ)
Diky

5.1.2011 12:59:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Plátěný pytlík
Kde se dá koupit někde obyčejný plátěný pytlík na potvory? Používám ten z Carcassone (velikostně ideální), ale nechce se mi to neustále prohazovat.

5.1.2011 13:10:41

VasekVydra
v černém rytíři v sekci Doplňky a obaly/Kostky ;)

5.1.2011 13:27:23

Beholder
Výborně dík, u rytíře by mě to nenapadlo hledat. Nevíš jestli je mají i volně na prodejně nebo se to musí objednat?

5.1.2011 14:20:29

VasekVydra
Tak to netuším, já nejsem z Prahy. Napiš jim maila ;)

5.1.2011 14:23:08

váček
http://www.fantasyobchod.cz/vacek-na-kostky-volani-cthulhu-p-1543.html

5.1.2011 14:34:45

Vybíráme z Bazaru

Scrap Racer + Rozšíření EN
Scrap Racer + Rozšíření EN
Akt. cena: 444 Kč
Končí za: 14 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas