Arkham Horror - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Nexus
Autoři: Kevin Wilson
Richard Launius
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Neoficiální rozšíření Cult of the Golden Scarab

Znáte to někdo? Hráli jste? Jaký to je? Já to zatím teprve stahuju ...

http://sites.google.com/site/cultofthegoldenscarab/
30.5.2009 23:30:56

re:
my nestihame odehravat pomalu proti vsem goo v oficialnich rozsirenich, natoz nejaky neoficialni :)

31.5.2009 22:15:38

Vojtech Musil

Hodla to.....
... vyjit i oficialne?

3.6.2009 01:26:24

Re:
Já jsem to zatím stáhl, ale protože je veškerá grafika v podivném formátu *.eon (či tak nějak), tak jsem si to ještě pořádně neprohlédl. V čem to otvíráte?

3.6.2009 10:41:41

Eyron
.eon bude podle mě formát programu Strange Eons, ve kterém se dělají tyhle doplňkové věci k AH.

3.6.2009 10:46:13

Aplikace pro EON soubory
Jedná se o program Strange Eons. V něm právě dělám překlad karet, sice je to méně variabilní než grafický editor, celkově se v tom pracuje ale o chlup lépe... A časem jsem sem chtěl dát CZ lokalizaci toho programu (po dohodě s jeho autorem samozřejmě :-).

3.6.2009 10:48:31

Strange Eon
Já tenhle program odepsal už kdysi dávno ... nepřišlo mi, že kvalita výstupů je dostatečná a taktéž mi přišel velice omezený ... proto jsem skončil u Corela, zatímco kolega profi grafik razí InDesign :-)

3.6.2009 10:50:22

Strange Eons
Je to suprový program, něco naprosto dokonalého. Osobně jsem v tom dělal překlad karet k mini rozšíření Antarctic Expedition.
To Merlin--grafický výstup je třeba si nastavit. Normálně se dá nastavit nejvyšší kvalita a pak když to vytiskneš tak je to velké přesně jako karta ikdyž v počítači je to větší.
Jinak je to ale supr program a nejenom na Arkham. S bratrancem jsme se tak zapálily do toho programu, že jsme začli vymýšlet jiné hry, které by se daly vytvořit pomocí toho programu. A docela nás chytlo Diablo- všechno jsme vymysleli v tom programu- mapu,hrdiny,karty zbraní,skillu,kouzel,monster...prostě je to dokonalý program a jsem z něho opravdu nadšen:)

8.9.2009 07:23:56

strange eons
Grafický výstup co se týče bitmap je v pohodě. Ovšem co se týče fontů, tak je to něco jiného. Eon ukládá fonty jako bitmapu, tudíž zákonitě dochází k degradaci písma... a vypadá to na pytel. To už je lepší vygenerovat v Eonu pozadí karty, v grafickém editoru to tam nasázet (a ten navíc umožnuje ještě další fičuriny) a pak z toho udělat pdf...
A pokud to někoho zajímá, tak na http://mediafire.com/morthe93827145600000 je část karet k arkhamu, co jsme s klukama překládali, další budou průběžně přibývat. A jelikož co vím, tak SSZGSA svůj překlad zastavil, tak mám v plánu potom i přeložit pravidla.

Btw Merline (no flame), přestože máš načteno, tak ve svém překladu máš několik terminologických chyb... občas jako bys ty povídky nečetl. Např. nightgaunt se oficiálně překládá jako noční zeboun (nikoli půlnoční vyzáblina) - je to jak v překladech Lovecrafta, tak i třeba Gaimana. Dhol (Dhole) se třeba taky nepřekládá, etc. etc.

8.9.2009 08:17:35

to Morthe
Díky, nemám načteno v angličtině, takže je možný, že občas jsem si něco nespojil nebo něco přehlédl ... přeci jen si nepamatuju vše slovo od slova ...

8.9.2009 09:18:13

;)
Fandím Vám v překladu Arkhamu..nedělá mi angličtina problém, ale ostatním s kterýma to hraju to aspoň nebudu muset překládat:)

8.9.2009 09:27:16

reup
Nemohl by to prosim enkdo upnout na nejaky share-server? Na torrentech to skoro nikdo nema, neda se to stahnout... Diky

14.12.2009 22:02:50

české texty
Konečně jsem se dokopal k tomu, abych si nainstaloval Strange eon a podíval se na neoficiální rozšíření. Všechno funguje jak má, ale narazil jsem na jeden problém. Texty jsou částečně anglicky a částečně česky, prostě hnus. Nepamatuji si kde jsem to stahoval, ale nevíte o tom někdo něco?

8.3.2010 10:22:39

Parxel
Pokud vím, tak jednu chvíli snad dělal na českým modulu pro SE Zeus (aspoň myslím)... nejjednoduší bude si nastavit jazyk v SE na ájinu, když je čeština neúplná.

9.3.2010 12:14:01

Morthe
To jsem zkoušel, ale myslím, že problém je v tom, že česky jsou už ty podkladové obrázky. Je tam karta spojence, který má kompletně celý text v Aj, ale nahoře kde bývá napsáno Ally je Spojenec. Navíc mi u některých obrázků zlobila diakritika.

9.3.2010 12:30:25

Golden Scarab
Chtel jsem se zeptat, ma nekdo toto neoficialni rozsireni vysazene v grafice? Ja jej nasel na internetu, ale tvurce poskytuje temer vse ve formatu *.doc nebo se mi to zda a spatne jsem hledal?
https://sites.google.com/site/cultofthegoldenscarab/

19.12.2010 11:02:26

Vojtech Musil
Skus tu
http://www.heroturko.org/a/Arkham-Horror-Cult-Of-The-Golden-Scarab/

19.12.2010 19:55:56

Miri
Diky, zkusim. Ja stahnul vse ve formatu *.eon a nechce se mi s tim operovat. Zkusim tedy tvuj odkaz a pokud to bude zase v eonu, tak nezbyva nic jineho....

19.12.2010 23:01:19

DD
Zdravíčko, mohl by někdo kdo rozšíření má uploadnout soubor na nějaké místo přístupné pro direct download? Bohužel přes proxy nerozběhám torrenty :(

29.1.2011 23:31:30

Lumik
Uz ti to taham, zajtra to tu mas ;-)

Rychlost je priam zavratna.. az 10kB/s :-( 120MB

Fuj, ten pomaly upload bol strasny!
http://leteckaposta.cz/989392600

29.1.2011 23:51:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Život je....
...veď viete. Môže to niekto dá v normálnom formáte (Doc / PDF alebo JPG / Png / Gif prípadne BMP) lebo nechcem sťahovať ten program...

3.8.2011 18:40:15

Sid

Překlad
Zdravím, chci se zeptat jestli už někdo začal překládat do češtiny toto rozšíření..? Mám už některé karty přeložené, ale dost mi jich ještě chybí a nemám na to moc času. Jestli má někdo zájem můžu to co mám už hotové poskytnout...

28.12.2011 14:36:07

Vybíráme z Bazaru

Hannibal
Hannibal
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas