Arkham Horror - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Nexus
Autoři: Kevin Wilson
Richard Launius
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Miskatonic Horror

Nove rozsirenie pre AH, teste sa:

http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=1989
18.2.2011 02:36:20

Nové rozšíření
Páni... to je zase podpásovka, jak mám zmenšit wishlist, když pořád vydávají takovéhle věci? :-D

18.2.2011 07:16:35

Jejda
Ja se teprve chystam koupit po CZ verzi, verzi EN abych mohl pokracovat v koupi rozsirenich a oni vydavaji rozsireni pro rozsireni :)

18.2.2011 13:59:05

Miskatonic Horror
Wow, o duvod vic, proc si poridit vsechna predchozi rozsireni - libi se mi ta myslenka nerozsirovat jen zakladni hru, ale rozsirit i vsechna stavajici rozsireni :-)
Must have :-)

18.2.2011 20:26:48

Miskatonic Horror
To je hustý. Už teď nevím jak si komponenty k AH uspořádat tak, abych se v nich dobře vyznal a teď ještě tohle. :)

21.2.2011 16:05:59

Dalsie rozsirenie...
... po Miskatonic Horrore, by mohla byt prazdna krabica od FFG na ulozenie vsetkych komponentov do jednej krabice. A samozrejme za 49,9€ nech nechceme nieco zadara:P

21.2.2011 21:48:09

to miso
Jo, kdyby ta krabice vypadala takhle:
http://cf.geekdo-images.com/images/pic298494_lg.jpg
http://cf.geekdo-images.com/images/pic298500_lg.jpg
tak bych jim za to těch 50 eček klidně dal :-)

21.2.2011 23:18:42

to Kadaver
no, ked som videl prvy obrazok, az som sa bal co bude vo vnutri:D Toto prevedenie je dost luxusne. Vseobecne by mohli FFG na krabiciach zapracovat trochu. Earth Reborn sice nemam, ale ked som videl ten "insert", tak ma to prijemne prekvapilo. {som zvedavy na insert v Mansion of madness = tam sa dodavaju prisery a stojan zvlast a mam podozrenie, ze to bude prave kvoli uskladneniu v krabici. Ak to niekto zlepi, tak sa moze s ulozenim vsetkeho v jednej krabici rozlucit}. - ale toto je uz na inu temu. Tesme sa aspon, za tie rozsirenia samotne.

edit: dufam, ze na ten klucik na cervenej stuhe nemusi majitel robit ziaden skill check. aby si zahral

22.2.2011 00:08:43 | Upraveno autorem (porovnej)

to miso
Insert v Mansions of Madness je klasický FFG karton s prohlubní uprostřed. Jde to vidět např. na tomto obrázku:
http://cf.geekdo-images.com/images/pic923613_lg.jpg
Takže uložení v krabici bude opět zcela náhodné a jsem zvědav, jak tam nacpu ty potvory na stojáncích. Snad se nějak podaří.
P.S. Pro otevření té krabice je třeba úspěšně vyřešit Lock Puzzle ;-)

22.2.2011 08:47:08

uskladnění
S tím vnitřkem krabice, by se už mohli FFG trochu pochlapit. Přece jenom pořád vymýšlet co kam dát, to mě už přestává bavit. :(

22.2.2011 09:02:00

rozšíření
Co mě láká na rozšíření asi nejvíc jsou ty karty frakcí nebo spolků v AH. To se mi líbí hodně. Ale zase na druhou stranu rozšíření spíš rozšiřuje rozšíření a kupovat si to hlavně kvůli kartá, kterých je se všema rozšířeníma i tak habaděj. No nevím.

22.2.2011 09:03:54

uskladnění
Já bych se nebál, do roka a do dne podle mě udělají Arkham Horror Eldrich Storage Box, který bude speciálně designován na uschování a přenášení AH a bude stát 100 dolarů :) Prvních 100 předobjednatelů dostane v jantaru zatavený řitní chloupek Guga :)

22.2.2011 09:19:02

uskladnění
náhodou se mi zdá zábavné vždycky vymýšlet jak že to má být rozdělené a kam co patří aby se to do té krabice vešlo. A pak někdo najde nějaký zbylý tile nebo žeton a dělá se to nanovo :)

23.2.2011 09:32:07

@sydo
Já jsem skladování vyřešil koženým kufříkem, kusem polystyrenu, kusem kartonu a cca dvěma dnama práce - ale mám něco kam se vejde arkham i se všemi rozšířeními co za tím vyšli - Ale jestli si jednou pořídím Miskatonic, tak vážně netuším co s ním... možná to ještě půjde rozšířit, ale, no, bude to zábava.

Jinak co se týče chloupku ze zadku guga v jantaru: Mohli by z nich dělat kostky

24.2.2011 08:27:09

Vybíráme z Bazaru

Vzestup Fenrise ve fólii
Vzestup Fenrise ve fólii
Akt. cena: 3099 Kč
Končí za: 12 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas