Arkham Horror - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Nexus
Autoři: Kevin Wilson
Richard Launius
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kombinovatelnost CZ (Základ,Faraon,Dunwich)

Dobrý den chtěl bych se zeptat zdali vidíte providitelní (případně máte zkušenost) dokupovat k daným CZ verzím AJ verze. Jdemi především o hratelnost sám se považuju za dosti dobrého angličtináře abych to zvládl prý vyjde přeložení dalšího rozšíření až příští rok a právě proto píši sem.
11.2.2015 18:15:45

Kombinace
Nevím, jestli správně chápu otázku, ale já mám základ a Faraona v češtině a další rozšíření anglicky a není v tom žádný problém. Člověk si jen musí ujasnit, jak je která věc pojmenována česky a jak anglicky. Za začátku to působí trochu schizofrenně, ale časem to při hraní ani nepřijde.

11.2.2015 18:30:07

Kombinace - Odpověď
Děkuji za odpověď no vůbec sem nevím jak by to mohlo vypadat :D Právě mám v češtině šecko co jde ale nechce se mi kupovat všechno v angličtině hra je úžasná čekam na Eldtrich až pude do CZ (přece jenom ta mateřčina je pohodlnější) ale u Arkhamu se mi moc čekat nechce tak sem právě doufal že by někdo kdo má osobní zkušenosti s kombinovánim jazyků mi to mohl přiblížit.

11.2.2015 18:35:23

Kombinace
Jak říkám, pokud anglicky rozumíš, tak kombinování problém není, pokud ti nevadí, že to nemáš jednotně. V praxi to funguje úplně stejně.

11.2.2015 18:42:23

Díky
Dobře díky za odpověď takže asi začnu dokupovat :D doufam že dunwich a faraon nesklame zejtra to je doma

11.2.2015 20:50:48

AntosicCZ
U většiny rozšíření jsem udělal překlad karet, který by měl sedět v termínech s oficiálním českým překladem, a je tu ke stažení, a zbylé věci (Lurker at the Threshold a Miskatonic Horror) budou časem taky, Lurker teda výhledově snad do pár měsíců, jen co dokončím jiný překlad na kterém dělám :)...Teď koukám, že píšeš že jsi dobrý angličtinář, tak pak bych to vůbec neviděl jako problém, těch pár herních pojmů co se používají v českém základu a objevují se v rozšířeních v angličtině se člověk naučí bez problémů.

11.2.2015 21:33:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Terra Mystica: Obchodníci
Terra Mystica: Obchodníci
Akt. cena: 760 Kč
Končí za: 13 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas