Arkham Horror - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Nexus
Autoři: Kevin Wilson
Richard Launius
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

AH naživo - propriety

Plánujeme pro děcka (od 7 do 13 let se zkušenostmi s dračákem a role play) atmosférický vyšperkovanou hru AH.

Máte s tím nějaké zkušenosti?

Jsem schopna sehnat jakési šutry coby rubíny z R., seženu bič, svitky, mikroskop, snad i brokovnici (bez nábojů, raději). Psa taky seženu. Tma, svit svíček. Stylové oblečení si zajistí sami.

Nemáté někdo nějaké audio sekvence s vytím psů/vlků nebo něčím takovým?

Co vás ještě napadá?

Dík
5.9.2011 12:07:54

to Sodovka
Nápad nemám, ale pošlu ti tam moje děti, abys je preventivně sešvihala bičem :). Brokovnici nemám, ale Tobiáš má věrnou repliku Kalašnikova pro hraní airsoftu.

5.9.2011 12:11:15

Sodovka
No, to záleží na tom, kolik času jsi ochotná investovat do přípravy ;)

Napadly mě třeba Elder signy z Fima - nejlépe ze svítícího, aby ve tmě jemně světélkovaly. Asi si nechceš doma pořídit stoupající puch z blížícího se prastarého (stačí pár pukavců ;)).

Z toho Fima jsou i prima pavouci a další drobné předměty, ale chce to někoho, kdo je vyrobí...

Jo, a moc pěkné by byly hlasitě tikající staré hodiny (nejlépe s kukačkou), vytvářejí správně tísnivý pocit stresu ;)

5.9.2011 12:13:09

Sodovka
Nieco najdes tu
http://www.ilovewavs.com/Effects/Animals/Animals.htm

5.9.2011 12:24:30

to kren
Kalašnikov je moc moderní a ve 20. letech ještě nebyl na světě. To by chtělo Thompsona (Tommy Gun).

5.9.2011 12:45:31

to Kadaver
No jo, ale vysvětluj to někomu, když chce kosit soupeře.

5.9.2011 12:49:03

Sodovka
Nutnosti je rouhave bublajici hmota a kyklopska zed neeuklidovske geometrie.

5.9.2011 12:50:22

propriety
Ta stránka je skvělá - dík, Miri, až uslyší výstřel brokovnice následovaný woman screaming, slabší jedinci odpadnou a nebudou ani potřebovat prastarého /zato budem potřebivat někoho, kdo nám budě dělat zvukaře/

Elissa - kukačky, hodně dobrý nápad, zrealizujem

Elder sign - mám doma chemická světla, tak z nich vyrobím zlověstně svítíci Elder sign.

Tommy gun asi teda neseženu, no...

5.9.2011 12:59:59

to Sodovka
http://www.tommygunshop.com/

5.9.2011 13:05:33

to Sodovka
Vidíš, to je prima odkaz na tommy gun. Za 600$ + poštovné + clo + DPH to máš za hubičku :). Vrazíš do toho jen takových 15000,- kč a uvidíš kolik bude parády a jak budou děti nadšené.

5.9.2011 13:56:01

to kren
Na EBAY jsem videl i AirSoft repliku za cca 160 - 200$. ;-)

5.9.2011 13:59:40

to VM
No neblázni, přece nebude Sodovka kupovat něco takového z druhé ruky :). Co by dělala s penězma. Já u nich byl párkrát na herní návštěvě a každou chvíli musela být hra přerušovaná, protože celá rodina musela jít povinně přehazovat do stodoly peníze vidlema, aby jim nezplesnivěly.

5.9.2011 14:07:10

sodovka
Co takhle vyrobit model z polystyrenu. To by mohlo jít. Nějaký bič by se taky mohl někde na vesnici najít.

5.9.2011 14:12:50

to kren
Tak to se omlouvam, to ja nechtel urazit. Verim, ze se bude dat sehnat i nejaky kousek na zakazku. ;-) Jinak kdyby byl nekdo potreba, tak se na prehazovani vidlema taky hlasim a nektere napul zkazene kousky si dobrovolne vezmu domu.
Tyhle rekvizity nejsou levne a v ceskych koncinach to je o to horsi. Na Ebay byla i nejaka plastova replika za 25$, ale popravde i to je hodne. Jestli se to da sehnat i u nas, tezko rict.

5.9.2011 14:13:20

I u nás
Asi to sem nepatří, ale airsoft funkční repliky Thompsonu (Tommy gun) se dají u nás sehnat zhruba od 2500,-. Je to ale plast a imitace dřeva. Kovové repliky s dřevem stojí přes deset klacků.

5.9.2011 14:22:36 | Upraveno autorem (porovnej)

to kren
To uz pak jedine ten polystyren, jak psala sappho, protoze i 2,5k za repliku je v tomto pripade asi hodne. :-/

5.9.2011 14:27:10

ZBRAŇ
kašlat na repliky, stačí obyčejná kapslovka, není třeba reálií, hlavně, že to střílí :-) (silně pochybuju, že si toho děti všimnou)

5.9.2011 14:31:13

to Ella
A ty jsi nás brala vážne ;)?

5.9.2011 14:35:56

Naživo?
Mě by teda zajímalo, jak to máš zpracováno, aby to naživo fungovalo. Nemohla bys trochu nastínit systém?
Také jsem uvažoval o nějaké akci ala Arkham naživo, ale nemohu vymyslet nějaký rozumný systém...

5.9.2011 17:24:35

.
dík všem za nápady

Mstrauss: no, prostě budeme normálně hrát deskovku, akorát investigátoři budou lehce stylově oblečeni, v místnosti budou 3 bedny - jako ty tři obchody, když půjdou kupovat resp. pro kouzla - ke vhodným předmětům dostane dotyčný kromě karty i předmět (svitek, bič...).

Kdyby hráli dospělí, tak zřídíme Hibbovou nálevnu. Ještě uvažujeme o nějakém sladkosti, kterou vyfasujou, jakmile se jím zvýší stamina.

Když se bude otevírat brána, budeme pouštět z notebooku mečení koz, vytí psa a ječení ženské.

Jinak svíčky, zlověstné tikání hodin a nějaké svíticí znamení prastarého.

5.9.2011 21:30:39

No teda!
To bych asi pustila do plenek.
Píšeš, že můžeš sehnat imitace rubínů, tak pro tebe mám tip na jeden e-shop, kterej má plno takových věcí v různým provedení, určitě si vybereš.
www. nejkrasnejksi-svatba.cz (sekce "krystalky, kamínka a kameny", popř. "korálky a perličky" nebo "dekorační písky a drtě")
Akorát nevím, jak moc budou mít třeba černou barvu, přece jen je to shop točící se kolem svateb. Pro vynalézavce ale myslím ideální.
Až akce proběhne, určitě pořiď nějaké fotky a poděl se s námi. :-)

5.9.2011 23:05:05

Vybíráme z Bazaru

Hero Realms + rozšíření Ruin of Thandar
Hero Realms + rozšíření Ruin of Thandar
Akt. cena: 510 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas