Architekti Západního království

xxxxxxxxoo hodnoceno 266x (Seznam vlastníků)

Architekti Západního království - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 80 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Sam Macdonald
Shem Phillips
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Symboly

Koukám že výklad symbolů je na každém hráči. Proč nikde nejsou vysvětleny?

10.10.2022 23:22:01

Ahoj, zřejmě myslíš symboly na deskách hráčů? Pokud ano, tak v pravidlech na straně 18 je ke každému symbolu napsané co se má bodovat při závěrečném bodování. Jinak je fakt že shrnutí všech symbolů nikde myslím není, avšak pokud je o něčem psáno v pravidlech, tak vždy u toho uvedený symbol je. Možná to někomu bude dělat ze začátku problémy, ale po pár hrách se to pěkně vžije.

11.10.2022 06:18:55

Na BGG jsou dva soubory s vysvětlením všech karet, postav a budov. Poslední stránka dokumentu má přehled symbolů, ale je to v angličtině. Tady jsem ti to hodil: https://ibb.co/FzcTJfw

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

11.10.2022 08:18:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Děkuji za částečnou pomoc. Ale stále mám nevyřešené symboly na pomocnících jako např. Iluzionista, Podvodníček ten okamžitý efekt co mají.

11.10.2022 13:41:15

@Dzorden našel jsem tady jen fotku Iluzionisty a ten má okamžitý efekt ztráty jedné počestnosti (dobře je to vidět v pravidlech na str.16). Naopak na černém trhu o jednu počestnost nepříjdeš pokud ho máš “vyloženýho”

11.10.2022 13:47:30 | Upraveno autorem (porovnej)

I v české verzi hry je kromě pravidel ještě příloha, kde jsou vysvětleny všechny efekty postav a budov.

11.10.2022 14:01:05

Jo už to chápu. Je tu strašně matoucí ten okamžitý efekt. Pod tím si představím že to musím provést hned a pak přemýšlím co po mně ten obrázek chce.. Ve Vikomtech už to vychytali jinou ikonkou to že ten efekt spouští až něco.

11.10.2022 14:18:58

No okamžitý efekt provedeš hned, je tam tuším symbol blesku. A pak ikonka, která říká, co uděláš.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

11.10.2022 14:43:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny: Železný trůn
Hra o trůny: Železný trůn
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas