Archipelago: Solo Expansion

xxxxxxxooo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Archipelago: Solo Expansion - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Archipelago
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Renesance
Herní kategorie: ekonomická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Ludically
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dojmy

Tak jsem zatím zahral několik krátkých partii (karty jsou zase rozdeleny podle délky hry) a můžu říct že je to fakt boj trosečníka o holé přežití, začínat s 1 osadníkem a několika workery a danou částkou peněz stojí za to. S upraveným pravidlem 6 fáze (musí se koupit jedna karta a otočit 2 karty) vás krize zabíjejí jako nic, jednu postavu jsem zahrál na stříbro po cca 7 partiích, a s druhou se snažím přežít a vůbec nemyslím na bodovaní.
22.12.2012 22:24:12

vyborny :)
tak mi sem prosim ofot jednu kartu at mam co delat :D

23.12.2012 11:57:14

Pravidla
Jsou tam ještě njaké další změny oproti základu? Krize, začátek bez workerů... atd.?

@twix: pár karet je na Boardgamegeek

25.12.2012 01:34:01

2 karty to all
Kluci kdo ma na profilu email tak tomu poslu 2 karty a kdo zažádá, a tady na zatrolky napisu pravidla tak se mate na co těšit :-)....váš Ježíšek

25.12.2012 17:14:36

Mormacar
Díky, chtěl jsem zkusit jaký to je, když na webu je pár karet. Jestli jsou ty pravidla tady v diskusi komplet, tak to bohatě stačí. Ještě jednou díky moc!

25.12.2012 18:30:13

Mormacar
Po více odehraných hrách máš jaký dojem? Dá se to v jednom zvládnout nebo je to prostě lucky fest o tom jestli tě to vydrtí nebo nikoliv? Uvažuji o téhle hře právě s ohledem na tu možnost solo hry.

5.5.2013 12:49:55

'Zlata' medaile
Hra mi přijde jako solo super, ale hrát na 'zlatou medaily' se u některých postav snad ani nedá. Třeba Tom Hat. Hra končí po 4 kolech a přijde mi nereálné sklidit 14 ananasů. Nebo Guillermo Liére. Než se podaří naškudlit 60 peněz, tak nutně máte víc jak 2 evoluční karty.
Zajímalo by mě jak se vede ostatním.

28.12.2013 19:21:59

Vybíráme z Bazaru

Legendary: Deadpool
Legendary: Deadpool
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas