Antiquity - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Splotter Spellen
Autoři: Jeroen Doumen
Joris Wiersinga
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Sehnání hry

Měl bych otázečku na místní prodejce. Dočetl jsem se na BGG o nějaké reprintu Antiquity. Ale vypafá to, že to není žádné velké vydavatelství. Pokud jsem to dobře pochopil, tak se jedná spíše o nějaký "fanouškovský" reprint. Jeho cena je docela velká a když se připočte DPH, tak ještě větší. Přidávám odkaz.

http://ootbgames.com/main/?page_id=178

Dále mě sydo informoval, že v Essenu bylo Antiquity za 75 éček. Co to mohlo být za verzi? Na BBG marketu je Antiquity za velké prachy a na ten reprint, o kterém píšu to taky nevypadá.

Takže by mě zajímalo, je možné nějakým způsobem sem dovézt tuto hru za normální cenu? Normální cena je v tomto případě do 2k i s poštou :)
25.10.2011 10:13:44

Beholder
Mno, bylo to v ofiko stanku Splotteru, takze to byl ofiko reprint. Krabice je ohromna, rozhodne prepiskla, vzhledem k tomu, ze komponenty vypadaji jako kdyby je nekdo vytlacil doma na tiskarne. Zkousel jsi web Splotter?

25.10.2011 13:08:47

sydo
na jejich krásném webu (evidentně si ti lidé s designem hlavu nelámou :) ) mají uvedeno sold out

25.10.2011 13:26:58

Beholder
Aha, tak to pak nevim no :( Otazkou je, nakolik ten web aktualizuji, firma je to veskrze podivna. Zkus jim napsat, jak to s tim je, treba nekdy lezou na mail.

25.10.2011 13:32:31

sydo
zkusit to můžu, ale stejně by bylo nejlepší, kdyby se do toho angažoval nějaký prodejce, který by mohl mít lepšé nákupní podmínky než já. Ale chápu, že zájem by byl velmi blízký nule :)

25.10.2011 13:39:15

aktuálně
nevíte o nějakým reprintu?

2.10.2012 14:27:40

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Underworlds - Beastgrave
Warhammer Underworlds - Beastgrave
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas