Antike II - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: PD-Verlag
Autoři: Mac Gerdts
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Ahoj. Uvažuji, že bych koupil tuhle hru. Hrajete někdo? Baví vás to, nebo jste hru prodali?
17.3.2017 12:47:05

Titus
Hraju, baví, neprodal :)

17.3.2017 13:56:39

Titus
Tahle hra je fakt dobrá, myslím že jí někdo jen tak neprodá, ale dá se sehnat normálně ve speciálkách. Rozhodně doporučuji.

17.3.2017 14:24:12

taky baví
je dokonce přístupná obyčejným lidem, nemusíš být hráč. a hráče to taky neurazí a bude bavit.

18.3.2017 13:40:03

Antike II
Za me naprosto luxusni zalezitost. Uvazoval jsem mezi antike a mare nostrum s tim ze antike stoji 1000kc a mare nostrum 1800kc. Nakonec jsem zvolil prave antike a jsem maximalne spokojen. Nadherny oboustrany herni plan, drevene komponenty ktere potesi i pres to ze miluju plastove figurky, skvele herni mechanismy a super atmosfera. Za zminku urcite stoji i prijemna herni doba, neni to zadna hra na 4 nebo 5 hodin, krasne odsypa, nez si promyslite svuj pristi tah, uz jste zase na rade. Jedina slabsi stranka kterou podle me hra ma jsou souboje, ktere mi prijdou takove suche, jelikoz vetsi armada vzdy vitezi. Nicmene jsem si souboje trochu vytunil, pridal par domacich pravidel do souboju a karet osobnosti a je z toho razem neskutecne dobra hra. Takze za me hracum, kteri radi strategicke hry urcite doporucuji.

13.6.2018 00:26:23

Vybíráme z Bazaru

Detective: City of Angels + Bullets over Hollywood
Detective: City of Angels + Bullets over Hollywood
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas