Anno 1800 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Novověk
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Martin Wallace
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Co na to říkáte?

Už jste to někdo hrál víckrát? V kolika lidech?

Jaké z toho máte dojmy?

15.9.2023 12:25:48

My hráli zatím jednou ve 4 a bylo to parádní. Jednoduchá pravidla, ale složitá hra. Nějak jsem se tam zamotal, kvůli přesycení možnostmi, stavěl věci, co jsem nepotřeboval a skončil poslední. Na to jaký je to mozkovar, je to zároveň i vysoce zábavná hra. 9/10 a to eura nemusím

15.9.2023 13:20:50

Hrano nekolikrat ve 3 a 4. Je to originalni, zabavne a ne prilis komplikovane. Hra je docela neprehledna pri prvnim hrani (hraci jsou zahlceni premyslenim nad propojenim vynalezu). 

Jedno pravidlo, ktere bych doporucoval pro balancovani: Kazdemu dat na zacatek kartu, ktera mu ziska fialovou kosticku (i designer psal, ze to doporucuje dat do pravidel pro pokrocile v rozsireni). 

15.9.2023 13:54:48

Hráno několikrát ve dvou a ve třech hráčích. Hra mě velmi překvapila. Jednoduché a rychle vysvětlené pravidla. Svižné hraní (od doby, kdy se hráči zorientují v množství surovin). Velmi pěkně funguje obchodování, které je během hry velmi časté a přináší to tak hojnou a pozitivní interakci mezi hráči. 

Co vím, tak úprava na začátku hry ohledně fialové kostičky je ta, že hráč který si vytáhl kartu s ní tak si místo toho vezme jinou kartu. je to pro to, že fialová kostička je na začátku velká výhoda, tak aby měli všichni hráči zhruba stejné podmínky.

15.9.2023 15:27:51

Vybíráme z Bazaru

Harry Potter Boj o Bradavice + rozšíření
Harry Potter Boj o Bradavice + rozšíření
Akt. cena: 1899 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas