Android: Netrunner LCG

xxxxxxxxxo hodnoceno 92x (Seznam vlastníků)

Android: Netrunner LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Trace Amount

Spoiler List:

http://boardgamegeek.com/thread/907657/spoiler-list

A to som sa ešte nedostal ani k prvému Data Packu.. :D

Čo myslíte? Liberated Account (okrem iného) vyzerá veľmi zaujímavo. :)
4.1.2013 12:31:25

Trace amount
Ja sa zatial hram so zakladnymi balikmi a snazim sa naucit hru priatelku... :-) Co ma tesi je to, ze v threade je asi zo 10 scanov... Este zopar a budem sa moct pustit do prekladu...

4.1.2013 13:13:09

TA cards
Tady jsou všechny karty pohromadě:
https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.152980918183853&type=1

Je to sice FB, ale jinde jsem to pohromadě nenašel.

5.1.2013 22:35:19

Preklad
Uz sa na tom pracuje :-)

8.1.2013 09:26:14

E3 Feedback Implants
E3 Feedback Implants - můžete mi někdo poodhalit použitelnost této karty? Osobně ji vidím pouze při breakování barrier ice, protože icebreaker Aurora potřebuje k breaku subroutiny 2 kredity.. Vyložení této karty se přitom vyplatí až u breakování 4 subroutiny následováné jinou subroutinou. Je to vše co tato karta nabízí nebo jsem něco přehlídl?

8.1.2013 20:22:24

E3
No, ono těch icebreakerů, kde platíš za breaknutí subrutiny víc než jeden kredit, bude asi víc, mimo to bude ještě zajímavý proti ledům kde se subrutiny dají breaknout klikama - za první subrutinu dáš klik a další zaplatíš kredity a kliky ti zůstanou (což třeba při ceně Januse musí pěkně naštvat ;-)

8.1.2013 23:21:01 | Upraveno autorem (porovnej)

E3
Je smrtici proti HB, jelikoz zesmesni bioroidy - maji subroutiny, ktere jdou breaknout kliknutim. Ale je to takova situacni vec, v Magicu by to byla sideboardovka.

9.1.2013 07:25:20

sydo, amis
Dík za info. Tohle mi uniklo. Vskutku proti HB to je masakr.. ;-)

9.1.2013 11:03:39

Preklad
Keby ste nahodou mali lepsie scany ku kartam 25 - Compromised Employee, 35 - Big Brother, 38 - Amazon Industrial Zone, dajte mi vediet plz... Robil som co sa dalo, ale tie tri karty, a hlavne Compromised Employee, maju naozaj zle, neostre scany, a neviem s tym nic moc urobit.. Dik

9.1.2013 11:16:10

merli
Skúšal si scany z cardgamedb.com?

9.1.2013 12:10:09

Scany
1) Je tam velmi male rozlisenie.
2) Su to presne tie iste scany ako z BGG.
Uz aj s tymi oficialnymi scanmi je problem ze su dost male...
Ja len ked to budete mat nahodou v ruke, tak aspon hodte na scanner (prinajhorsom odfotte fotakom, alebo mobilom na dennom svetle) tie tri karty... Ostatne su celkom OK. Vdaka...
Zostava mi len dufat, ze Cyber exodus o mesiac bude mat lepsie scany :-)
Este stale som to priatelku nenaucil tak, aby zo hry mala zabavu, ale blizim sa k tomu :-)

9.1.2013 15:24:26 | Upraveno autorem (porovnej)

E3 Feedback Implants
U této karty můžu prolomit jen JEDNU subroutinu zaplacením kreditu k jedné, kterou jsem právě prolomil, takže úplně smrtelné to pro HB není, i když tato karta bude nepříjemná.
Schopnost můžu použít jednou, protože jde o Conditional abilitie a ne o Paid ability.

9.1.2013 16:03:43

Juris
Máš pravdu jen napůl, náčelníku. Je tam "cyklení". Breakneš subrutinu, aktivuje se conditional abilita, která ti umožní zaplatit za breaknutí další, čímž se aktivuje confditional abilita ... ;-)

14.1.2013 11:30:33

uznávám, mají to blbě psané :)
Jsem si toho vědom, ale snad vyjde v Eratech, že je to podle mé teorie. Ne, že bych chtěl mít pravdu, ale to by rovnou mohli udělat jako paid abilitu, aby předešli teorii "cyklení" a kdybych pravdu neměl, zničí to totálně Bioroidí ledy a Hass by asi fakt končil, než jim něco vyjde.

14.1.2013 13:26:58

DD

to Juris
Tak to te zklamu kamarade, protoze FFG uz se k tomu officialne vyjadrilo a abilita se cykli.

14.1.2013 14:43:46

Cyklení, necyklení, pořád mi to přijde jako karta, kterou by jsem hrál tak jednou :-)

14.1.2013 14:52:07

DD

pocet
No to uz je jina vec, je to takova sideboardova karta, protoze proti jinejm nez HB je takova dost na nic, protoze stejne musis mit breaker, abys mohl zlomit tu prvni rutinu a vetsina breakeru lame za 1 credit i tak.

14.1.2013 16:03:23

M&M

merli
Diki za preklad dalsieho rozirenia. Tie karty su v super kvalite na to ako som videl scany na nete. Posielam na tlaciaren... :)

23.1.2013 14:40:46

Trace Amount
Zadarilo sa, pravdaze okrem Compromised Employee, s tym som naozaj uz nevedel nic urobit. Kde nic nie je ani smrt neberie :-) . Oskenujete niekto tu kartu prosim...

23.1.2013 23:22:27

M&M

Compromised Employee
pozri sem tu je tiez jeden sken aj ked v nie moc velkom rozliseni ale je ostrejsi

http://www.cardgamedb.com/index.php/index.html/_/android-netrunner/trace-amount-card-reviews-r450

24.1.2013 08:48:17

Compromised Employee
Dik ... Je to ovela lepsie ... S dalsou varkou rozsirenia opravim aj tento scan... Ked zase budem robit s fotosopom ...

Inak, ked uz mam zakladne karty, tak to rozlisenie kresby absolutne postacuje...
Problemy nastanu az s dalsimi frakciami (ak nejake budu)

28.1.2013 10:33:46

Sensei + Data mine
Zajímalo by mě, jak funguje kombinace Sensei + Data mine? Když runner nebreakne Sensei, pak narazí na Data mine, nemá univerzální icebreaker a tím pádem dostane první subroutinou 1 net dmg + by se měla Trashnout Data mine. Sensei ovšem Data mine přidal subroutinu s End run. Vyhodnotí se End run na Data mine nebo je Data mine před vyhodnocování subroutiny End run zničena.. a tak se přidaná subroutina End run ignoruje?

9.2.2013 14:03:16

Vybíráme z Bazaru

Gloomhaven: Lví chřtán - Strážkyně prázdnoty
Gloomhaven: Lví chřtán - Strážkyně prázdnoty
Akt. cena: 140 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas