Android: Netrunner LCG

xxxxxxxxxo hodnoceno 92x (Seznam vlastníků)

Android: Netrunner LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

IN
IN - avatar

Liga Android: Netrunner

Drazí hackeři a hackerky, rádi bychom ještě víc rozšířili program, který Tomovy hry nabízejí, a tak jsem se dohodl s Radkem (rbx) na organizaci ligy karetní hry Android: Netrunner. Začali bychom úvodním turnajem 8. 6. 2013 od 10:00 v Tomových hrách. Hrálo by se podle turnajových pravidel FF, tedy vždy dvě hry mezi soupeři (za každou stranu jednou) a kdo by na tom byl bodově lépe, vítězí. Podle počtu zájemců bychom se rozhodli, zda se bude hrát systémem každý s každým, či zda uděláme vyřazovacího pavouka. Abychom se vyhnuli celodennímu klání, které by asi ani nikoho nebavilo, je možné se domluvit i na tom, že bychom odehráli pouze základní kolo. Předem počítám s cca měsíční periodicitou, přičemž ze strany Tomových her zajistíme přísun novinek a zajímavých cen. Prosím tedy o Vaši reakci, připomínky a případný zájem. Díky moc.
28.5.2013 11:09:45

turnaje
Rád bych se někdy na turnaj stavil, ale věčně mi ty termíny nevycházejí.. :-(

V budoucnu určitě dojedu. Na pravidelné hraní to se mnou ovšem nejspíš nebude.

Jsem rád, že se na Netrunnera urvu jednou přes týden v Brně.

29.5.2013 10:31:52 | Upraveno autorem (porovnej)

IN

Liga - aktualizace
Přátelé, vzhledem k počasí a k celkové nevhodnosti termínu (tuto sobotu 8.6.2013) přesuneme turnaj na jiný termín.
Nicméně rád bych rozeběhl celkovou ligu v této skvělé hře. Kdo by měl zájem? Tomovy hry můžou nabídnout jak prostory tak zajímavé ceny. Tabulku a bodování budu evidovat. Díky za reakce.

6.6.2013 09:57:36

liga
Zájem bych měl, ale do Prahy to mám daleko. Jezdit tam každý měsíc tak se mi to prodraží :-/

6.6.2013 10:00:32

IN

Re:
A odkud jsi? Asi by nebyl problem mit paralelne skupinu v Praze a nekde na Morave a potkat se treba jednou rocne na nejakem turnaji.

6.6.2013 13:53:19

liga
Bydlím v Osvětimanech okres Uherské Hradiště.

6.6.2013 14:07:20

zaciatocnik
no ja by som si niekedy prisiel rad zahrat, mozno aj ligy by som sa zucastnil, ked ma to bude bavit - hru mam ale este som ju nevyskusal :-)

13.6.2013 01:27:23

IN

Re
A odkud jsi?

13.6.2013 10:24:54

Re: IN
Ahoj, dobrá otázka, to som mohol napísať... Bývam v Prahe, inak pre zaujímavosť som z mesta Bardejov, východ SR :-)

13.6.2013 23:22:05

Vybíráme z Bazaru

Farmerama
Farmerama
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas