Android: Netrunner LCG

xxxxxxxxxo hodnoceno 92x (Seznam vlastníků)

Android: Netrunner LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

tp

Android:Netrunner Store Championship v Praze

Ahoj všem,
je tady možnost zorganizovat Android:Netrunner Store Championship v Pražské herně Mephit.
Detaily o turnaji je možné najít tady: http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=4472
Jelikož turnajový kit není levný, rád bych zjistil zájem ůčastnit se. Turnaj by se konal v druhé polovině března
a vstupné by bylo 200 - 300 Kč, dle očekávané účasti. Prosím odpište tady do fóra jestli máte zájem účastnit se.
Díky
7.11.2013 19:13:56

účast
Kdo by se neporval o takový hezký kit? Já jdu do toho.. a myslím, že z Brna jde počítat s dalšíma minimálně dvěma hráči. Jen to chce dát dostatečně dopředu vědět datum.. no a pokud to bude o víkendu, tak se určitě zastavím.

7.11.2013 19:29:46

Proč ne
Tak když bude o co hrát, tak není problém. Jenom ty vaše normální turnaje o data pack, který všichni máme, moc motivační nejsou. Toto by asi šlo.

11.11.2013 08:12:32

t
čau, já bych asi taky dorazil. sice poslední dobou netrunnera flákám ale do března potrénuju :)

+ mě napadá jestli by nestálo za to vytisknout ňákej jednoduchej flyer a vyvěsit v hernách po Praze/Brně - vím že třeba v Rytíři taky pár lidí hraje...

13.11.2013 08:30:16

Vybíráme z Bazaru

Tainted Grail: Věky minulé a budoucí
Tainted Grail: Věky minulé a budoucí
Akt. cena: 1900 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas