Android - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

rbx
rbx - avatar

Director's Cut Pravidla

Hrál to někdo s touto úpravou pravidel? Vsechna vylepšení a zmeny jsou přesně takova, jaka bych si přesně pral. Tedy opravdová detektivní práce a hledání vraha, nejen usvedcovani dane osoby, větší zapojeni NPC postav, zkrácení prostoju... Proste samé úpravy k lepšímu. Tak sup sem s nazory! :-)
1.5.2010 22:34:15

rbx
Shodou okolností jsme si asi před měsícem tuhle hru také koupili. Na úpravy o kterých píšeš jsem nenarazil, ale zní to zajímavě. Mohl by jsi sem hodit link? Prosím.

3.5.2010 06:45:04

rbx

Parxel
Je to na BGG u Androida ve Files.

3.5.2010 07:17:47

to rbx
Mám staženo, načteno, ale nehrál jsem. Některé úpravy se mi líbí, jiné ne a nejvíce se mi na tom líbí to, že je možné do hry zapojit jen některé. Každopádně už mám v plánu delší dobu s některými úpravami zahrát, ale naše herní skupinka bohužel neochotně odolává.

4.5.2010 20:36:41

rbx

Kadaver
Myslíš, ze by to šlo zahrát se všemi naráz? Já ten dokument moc nepochopil, ale kdyby opravdu si slo vybrat jen to co mi sedí a zbytek vypustit, tak by to bylo fajn.
Mě na Androidovi nejvíc vadi asi toto:
1. Usvedcovani vybrané postavy, místo detektivní práce a nalezeni vraha mezi podezřelými
2. Malé zapojeni NPC postav
3. Očekával jsem v lokacich nejaké encountery
4. Lepší práci s Twilight kartami bych uvítal
5. Nesmysl se získáním 4vp za přemostění puzzli.

4.5.2010 20:50:09

to rbx
Můžeš si z toho dokumentu vybrat jen ty úpravy, které se Ti zamlouvají, nebo je použít všechny, je to na Tobě. Pokud je nějaká varianta závislá na jiné, tak je to u ní napsáno.
K těm Tvým připomínkám mám trochu jiný názor, ale každému se líbí něco jiného, tak je to pochopitelné.
1) Já jsem od toho nijakou deduktivní hru nečekal a usvědčování postav se mi líbí. Záleží to od pohledu na ten mechanismus a navíc se mi ta Director's Cut varianta moc nepozdává.
2) NPCčka si určitě zaslouží více pozornosti.
3) Encountery na lokacích emulují tmavé Twilight karty hrané ostatními hráči.
4) Přelívání Twilight bodů se mi líbí a udržuje ve hře rovnováhu mezi hraním bílých a černých. Varianta v Director's Cut se mi nezamlouvá.
5) Získávání bodů za doplnění řádku/sloupce/diagonály v konspiraci je fakt opruz, s tím souhlasím, že to chce nahradit.
6) Líbí se mi celkem dost nové Ploty, které tam prezentuje (jsou myslím ke stažení v jiném dokumentu). Jsou krásně přehledné a rozmanitější než v původní hře.

4.5.2010 21:11:10

rbx

Kadaver
Jj, těmto zdůvodněním rozumím. Ploty jako takové mi přijdou super, takže když jich bude víc, tak jen lepe. Videl jsi ty prehledove tabulky od Headless Hollow? Třeba ty npccka na zadní straně character sheetu v originále je fakt pakarna.

4.5.2010 21:28:24

Kadaver
a proč s tím ještě nehrajem ? teda ne že bych se na to díval, ale konspirační body mě štvou od první chvíle a ploty jsou občas celkem nevyrovnané v obtížnosti což by asi být nemělo.

18.5.2010 11:12:02

Konspiracni body
Vcera jsme dohrali prvni testovaci hru, tak jsem hned mrknul na nazory ostatnich sem. Co se tyce konspiracnich bodu tak se mi to libi. Protoze jinak z "puzzliku" se tolik bodu podojit neda a vetsinou by se lidem nevyplatilo zadne pokladat. Mozna to vice drhne tematicky ale mechanicky prvek mi prijde jako dobry. Nicmene zatim jsem v pocatecnim hypu a tesim se na vice her :).

3.7.2010 03:46:05

Vybíráme z Bazaru

Dungeon Twister 2: Prison
Dungeon Twister 2: Prison
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas