Andor - dobrodružné legendy

xxxxxxxxoo hodnoceno 303x (Seznam vlastníků)

Andor - dobrodružné legendy  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Michael Menzel
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vlastní legendy

Ahoj, mohl by mi někdo poradit, jak a přes jaký program, je možno vložit vlastní text do karet legendy. Rád bych přispěl vlastní legendou do fanouškovských legend, avšak legendu máme zatím hotovou jen jako text. Ještě bude potřeba odzkoušet ji ve více hráčích, zatím otestována jen pro dva. Doufám, že se bude líbit. Pokud by byl někdo ochotný texty legendy do karet vložit, případně poradit s úpravami, budu velice rád.
6.6.2014 09:47:01

Joe

starkan
Ja mám na to spravený template v Scribuse (DTP program na zalamovanie). Nemal by byť problém, keď mi dodáš finálne texty, to hodiť do grafiky...

7.6.2014 22:22:54

vlastní legenda
Joe:Texty legendy jsou v oddílu Ke stažení ve wordovském dokumentu Fan legenda Pradávní nepřátelé, kdyby se ti do toho chtělo :-)

11.6.2014 15:30:47

Joe

starkan
Pozriem!

19.6.2014 16:01:30

Joe

starkan
Nezabudol som! Akurát som dokončil dva projekty, takže času je zase viac... V priebehu tohto alebo ďalšieho týždňa to máš, text už mám poupravovaný a zoštylizovaný :)

17.7.2014 09:25:52

Joe

starkan
Hotovo! Nahrané do súborov, čaká na schválenie...

21.7.2014 14:22:49

starkan
Ahoj, děkuji za skvělou práci. Jen bych chtěl poupravit na kartě A1 moji chybu v textu: ,,Každý z hrdinu podvedome toužil
po porádné akci a dobrodružství po dlouhém a nudném
období klidu, který nyní v ríši vládl." na ...které nyní v říši vládlo." A na kartě Zadržování zla nápis Vytí wardraků, popř. na všechny karty přidat název legendy tj. Pradávní nepřátelé. Jinak ještě jednou díky za kus práce a zpracování. Great!

21.7.2014 20:58:25

Joe

starkan
Opravím!

22.7.2014 08:01:36

Vybíráme z Bazaru

Včelín + jako nový (obaleno) - Praha 8
Včelín + jako nový (obaleno) - Praha 8
Akt. cena: 1150 Kč
Končí za: 21 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas