Andor - dobrodružné legendy

xxxxxxxxoo hodnoceno 303x (Seznam vlastníků)

Andor - dobrodružné legendy  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Michael Menzel
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Joe
Joe - avatar

Noví hrdinovia - Cizinec (čistá šablóna) a Furetor/Fureta

Do sekcie "Ke stažení" som nahral dva nové súbory - jednak šablónu "Cizinec/Cizinka" pre vlastnú tvorbu hrdinov a druhak aplikáciu tejto šablóny, hrdinu Furetor/Fureta (ktorý v prvom kole boja nestráca body vôle a po úspešnom boji získava o 50% viac zlata, ak je odmenou zlato).

Dobrodruhovaniu zdar!
19.11.2014 17:23:21

Joe

Schválené
Oba súbory schválené... ďalšia na programe je asi nemecká fan-legenda č. 6 - Die List Varkurs (Varkurova lest). Alebo možno iná... :)

20.11.2014 08:58:09

...
Ahoj,
Děláš ohromnou práci a za to jsme ti všichni, my fanoušci Andoru, moc vděční... ačkoli jsem se ke tvým přeloženým legendám ještě nedostal, tak se těším až si všechno pěkně vytisknu a užiju.

V každém případě u toho hrdiny na f... máš pár chybek. Místo za výčepem, máš vý,epem, potom místo předností, máš p0edností a slovo vlcí mi taky nic neříká ;-)

Setrvej dál, věř že se najde spoustu lidí jako já, kteří si tvé překlady vychutnají!

20.11.2014 10:18:19

Joe

matewr84
Žeby preklepy, ktoré som si nevšimol? Let me see...

21.11.2014 09:08:10

Joe

matewr84
Aha, už viem, kde je pes zakopaný... Uploadnem novú verziu, neboli vložené všetky fonty v PDFku, takže ak zrovna ten konkrétny font nemáš nainštalovaný (tu variácie Minion Pro), tak ti nezobrazí zopár českých znakov... Uploadnuté a čaká na schválenie/upgrade.

21.11.2014 09:11:29

Vybíráme z Bazaru

Talisman: Podzemí (rozšíření) jako nové
Talisman: Podzemí (rozšíření) jako nové
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 14 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas