Andor - dobrodružné legendy

xxxxxxxxoo hodnoceno 303x (Seznam vlastníků)

Andor - dobrodružné legendy  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Michael Menzel
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Aktuální verze vs. chyby

V první verzi hry Andor bylo několik chyb a to jak na kartách tak v pravidlech. V aktuálně dostupné verzi už je vše OK?

Díky.
6.1.2018 08:18:12

...

Ja som ju kupoval teraz,a ked som to porovnával,tak sú opravene texty.Tak si myslím,že je to už ok.

18.2.2018 11:56:59

...
Super, dík za info.

18.2.2018 12:28:50

...
Ahojte tiez by som sa to rad opytal.
Mam ako pozeram 3.vydanie a cesky manual ( Prirucka hry ) a potom SK manual kde sa pise Nova Prirucka hry. Tak radsej citame iba tu SK prirucku.

Ktore karty mali chybne popisy ? Nech to skontrolujem pre istotu aj ked verim ze to 3.vydanie uz ma opravene vsetko.

25.8.2018 14:06:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Jovzin

Doporučuji porovnat karty Černá magie z legendy 3 s tím, co je v Oprava karet Černá magie z Legendy 3 - CZ zde v části ke stažení. Já jsem měl na kartě Očarovaný gor uvedeny 2 červené kostky a podle opravy mají být 3 červené kostky. A na kartě Uloupená tajemství jsem zase měl, že v souboji se postupně odkrývají čtyři pergameny a až pak se znovu zamíchají, zatímco podle opravy se použitý pergamen vždy ihned zamíchá.

26.8.2018 11:25:26

Vydanie

Ľudia posledné vydanie je tretie? Je možné rozpoznať o aké vydanie sa jedná napríklad podľa krabice hry?

31.8.2018 23:57:19

Nejnovější vydání
Chtěl bych se zeptat jak poznám nejnovější vydání ve kterém je snad vše opraveno. V obchodech nic nepisou. Případně jestli nevíte o eshopu kde mají nejnovější verzi. Díky :)

25.9.2019 11:54:18

Vybíráme z Bazaru

Pharaon
Pharaon
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas