All Things Zombie: The Boardgame

xxxxxxxooo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

All Things Zombie: The Boardgame - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Horror, Zombie
Herní kategorie: kooperativní, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Lock N Load Publishing, LLC
Autoři: Mark H. Walker
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

jaké to je?

vypadá to docela lákavě. že by konečně fungující zombie akčňárna? zombie wargame na hexech?
http://www.locknloadgame.com/Section_Cat_Content_Detail.asp?SID=33&SCAT=84&ID=81
9.3.2010 19:36:40

rbx

Kandelabr
Koukal jsem na to a nejsem si vůbec jisty tou kombinaci. K zombie hrám mi víc sedí atmosféra od Flying Frog, než strohé hexy a cisla. Přijde mi, ze zůstali na pul cesty. Já bych to udělal tak, ze bych nasytil barvy, udělal to tmavší, třeba jednu stranu v noci, druhou ve dne, do toho místo zetonu figurky a linuxové kreslený karty s motorovou pilou apod. Proste víc grunge + komix a do toho ty jejich wargame pravidla. Aspoň by to víc lidi přitáhlo k wargames.

9.3.2010 20:52:25

rbx
no je fakt, že ta grafika nějak fantastická není a fajnovější komponenty by tomu slušely víc. počkám na nějakou recenzi jak to funguje.
Ty Flying Frog myslíš Last night on earth? je to dobrý? tam mě ta fotorománová fotošopem prohnaná grafika právě trošku odpuzuje. ale nehrál jsem. Zase nějaká seriozněji se tvářící zombiárna by se mi líbila. budu to z povzdálí sledovat :)

9.3.2010 21:12:49

ATZ
Tohle je jedna z mála věcí od Lock'n'Load, která mě celkem zajímá, ale jako vždy si to podělali těmi žetony - pokud to má být wargame, nechápu proč je tam přehnaně barevný žetonek s třemi čísly, to už tam mohli dát figurky. Souhlas s rbx ohledně mapy, tohle mi nepřijde nijak atmosférické, nicméně kdyby byla příležitost, zkusil bych. Jen ty hnusné žetony...

9.3.2010 21:22:28

rbx

Kandelabr
Ano, to myslím. Nekomu to nemusí sedět, ale je fakt, ze zombie tema je B rating. Proto zvolili ty fotky a mají svůj styl a jsou jedinecni. Každopádně nevím, jsou tak na pul cesty - komix zetonky a seriozní mapa. Brutální kombinace. Ventiluju jen svůj názor, nevím, jakou na to chytnou cilovku. Mám zombarny rad, tohle na mě působí poloodpudive.

9.3.2010 21:58:47

rbx

...
První půlka je o Flying Frog, druha o ATZ :-)

9.3.2010 22:24:28

Vybíráme z Bazaru

Arcadia Quest
Arcadia Quest
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas