nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Alhambra: Power of the Sultan

Rozšíření pro hru: Alhambra
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: strategická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Queen Games
Autoři: Dirk Henn
Wolfgang Panning
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Alhambra: Power of the Sultan je již páté rozšíření hry Alhambra a jako i jeho předchůdci se drží tradičního konceptu čtyř různých modulů obohacujících základní hru o nové herní prvky.

  • Nové bodovací karty - tento modul zamíchá hodnotou jednotlivých budov a tím rozbourá naučené herní praktiky. Z ničeno nic je například altán hodnotnější než zahrada! V každém kole se toto pořadí navíc mění!
  • Sultánova moc - tento modul přináší do hry "předplacení" budov. V průběhu hry si můžete koupit karty sultánovy moci, které přicházejí jako peněžní karty a ve vhodný okamžik je zdarma vyměnit za určitou budovu z trhu.
  • Karavanseraj - 8 peněžních karet, které představují investici. Hodnota těchto peněžních karet kolo od kola roste (0-5) a dokonce mohou změnit i měnu! Vhodné při plánování přesných plateb.
  • Maurské umění - Nový herní prvek, který hodnotí počty budov s konkrétní cenou. Zároveň do hry vstupuje nová akce - kulturní rozvoj. V každém bodovacím kole mohou hráči získat i několik desítek bodů navíc.

Autor: Pelly

Další názvy této společenské hry

  • Palast von Alhambra, Der: Die Macht des Sultans - Die 5. Erweiterung

Vybíráme z aukcí

Karty magic
Akt. cena: 10 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>