Age of Conan: The Strategy Board Game

xxxxxxxooo hodnoceno 27x (Seznam vlastníků)

Age of Conan: The Strategy Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Ares Games
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Nexus
Autoři: Francesco Nepitello
Marco Maggi
Roberto Di Meglio
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vaše zkušenosti s hrou

Zdravím, najde se tu někdo, kdo je schopný popsat, zda tahle hra stojí zato, zda herní mechanizmus je dobrý, zda se dá s něčím srovnat, jaký je systém boje? Díky moc za odpověď.
3.6.2009 09:37:33

Re:
Hrál jsem jen jednou, hned jak to vyšlo. Herními principy to dost připomíná War of the Ring, je to i od stejných autorů. Oproti WotR se to ale dá hrát ve více hráčích, je to rozhodně svižnější a myslím, že i o něco jednodušší v pravidlech.

3.6.2009 10:44:56

to Eyron
Ok a zaujalo nebo ne :)

3.6.2009 10:53:50

Zaujalo
Zaujalo, není to pro mě superbomba, ale je to určitě velmi dobrá hra...

4.6.2009 17:47:09

Conan
Tak na hrej vysla moje recenze na Conana, tu na to muzete mrknout. Jen ty podnadpisy jsou nejaka redakcni uprava, ne moje:) - http://www.hrej.cz/clanky/tema/age-of-conan/

25.6.2009 11:20:16

pár dotazů
Chtěl bych se jen tak pro zajimavost zeptat na pár věcí

1) Jak moc je to podobné War of the Ring? Má smysl mít obě hry? Je to dobře hratelné ve 2 lidech?

2) Jakým způsobem se hraje s Adventure kartama? Má jich hráč k dispozici více najednou v ruce a tajně nebo si je nějak postupně líže po jedné a jsou veřejné (respektive, nic se nestane, když ji anglicky rozumící hráč přečte hráči, který neumí anglicky)

3) Ten stejný dotaz jako 2) jen se týká Kingdom karet

12.2.2010 12:22:28

Beholder
Nevim, pro dva jsem to nezkousel, IMHO je to optimalizovane pro ctyri. Co se tyce karet, mas je na ruce a casto ti mohou poskytnout moment prekvapeni, takze je urcite lepsi je mit tajne...

12.2.2010 12:31:36

Aneken
Recenze je to výborná. Taky by mě zajímalo, jestli má cenu kupovat Conana, když jsem šťastným vlastníkem Wotru s expanzí. Uznám, že dobrých her není nikdy dost, ale mít dvě hry téměř stejné a pak už jen mezi nimi rozhodovat podle cítění, na co mám zrovna náladu. To mi přijde scestné, a proto by mě to docela dost zajímalo.

12.2.2010 15:53:49

Vybíráme z Bazaru

Archa nova + opravené karty a promo mapa
Archa nova + opravené karty a promo mapa
Akt. cena: 1100 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas