Advanced Squad Leader

xxxxxxxxxx hodnoceno 26x (Seznam vlastníků)

Advanced Squad Leader - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Avalon Hill
Autoři: Don Greenwood
Rok vydání: 1985
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rally Phase

Posily které se mají objevit v daném kole se objeví na mapě v Rally Phase nebo Movement Phase?
28.7.2011 22:00:13

Mormacar
V rally phase je postavis vedle mapy a urcis tak, kudy budou prichazet. V mph prijdou na mapu.

29.7.2011 10:55:27

to Sydo
Mám dotaz mam v Rally fázi na stacku jednotku a Leadera oba broken,hažu si na Rally Leadera nepovede se mi ho postavit na nohy,je čas na rally jednotky.Můj dotaz zní pokud je Leader nadále broken,rally jednotky ve stacku se bude počítat jako self-rally?

3.8.2011 13:13:48

Mormacar
ano. Nicmene nevim ted jiste, ale myslim, ze se nejprve musi ohladit ta jedna jednotka, ktera se muze pokusit o self rally a az pak je rally velitelu. Tudiz by uz pak neslo rici, ze tato jednotka tedy zkusi self rally.

7.8.2011 14:59:56

sice pozdě, ale přece
potvrzuji, je to tak. nejprve pokus o self rally jednotky, i když nemá svojí morálku v rámečku. Tahle jednotka jako jediná může dostat field promotion, když hodíte natural 2.
Ovšem tenhle jeden pokus může dělat jen útočník, obránce ne. Navíc má jednotka +1 postih k hodu za self rally. Teprve potom jdou na řadu ostatní broken jednotky (leadeři a tuším finové mají morálku v rámečku, což znamená, že zvládnou rallyovat (blbé slovo) sami sebe, ale opět s tím +1 postihem). Ostatní broken jednotky musí mít s sebou unbroken leadera, který jim dá navíc svůj bonus (nebo postih, když je plusový) k rally. snad jsem to nevysvětlil příliš zmatečně.

17.1.2012 13:45:06

Vybíráme z Bazaru

Oathsworn - Into The Deepwood
Oathsworn - Into The Deepwood
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas