7th Continent, The: The Forbidden Sanctuary

xxxxxxxxxx hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

7th Continent, The: The Forbidden Sanctuary - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: 7th Continent, The
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 1000 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Serious Poulp
Autoři: Bruno Sautter
Ludovic Roudy
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

rada ku Kliatbe Forbidden Sanctuary - SPOILERY


Chcel by som poprosiť tých, čo už túto kliatbu prešli, aby mi opatrným spôsobom pomohli uistiť sa v jednej veci:

SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!
Našli sme 5 zo 6 útržkov denníka, pričom prvé tri sa dajú jednoducho vyhľadať namiesto ťahania 050 karty pomocou kombinácie číslic 1, 4, 4 a 4 do trojciferných čísel. Nebudem pre istotu písať presne, kde sme našli ďalšie dva útržky, ale bolo to skrátka hľadaním na správnych miestach mapy.

Ide mi to to, aby sme sa pri získavaní 6. útržku (konkrétne 3/6) vyhli prípadnému blúdeniu po mape, keď nám trebárs uniklo nejaké čislo pri tých kombináciách kariet 450 (z karty 444 sme útržok nezískali). Chýba nám teda nájsť posledný útržok a preto ma zaujíma, či sa kombináciou čísel (karty 144, 414, 441) dajú nájsť len tri útržky a ostatné tri na miestach mapy.
SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!

Ďakujem za prípadnú opatrnú radu :)

Pre istotu ešte napíšem, že zatiaľ sme hrali a prešli kliatby Voraciouos Godess, Bloody Hunt a Icy Maze, lebo niekedy vám skrátka predošlé kliatby dosť pomôžu si vybaviť v pamäti nejaké miesto, kde niečo bolo, tak či sme s Forbidden Sanctuary neprestrelili a či akoby nemala táto kliatba nejaké prerekvizitu, ktorá pomôže.
1.6.2018 11:26:50

odpoveď
Odpoved je v tomto vlákne na BGG: https://boardgamegeek.com/thread/1846308/curse-forbidden-sanctuary-need-help-desperately

V podstate sa mi potvrdilo, že jedným spôsobom sa dajú násť 3 útržky a na mape ostatné 3.

6.6.2018 09:17:55

SPOILER..strucne, jak jsme to nasli
Velky SPOILER. Puvodni verzi cti jen tehdy, kdyz uz fakt nevis, nebo kdyz uz to znas a chces zjistit, jak jsme to nasli my.

5.8.2018 02:38:41 | Upraveno autorem (porovnej)

malý spoiler
Taky jsem jsme hledali na BGG, kde jsou ty zbylý útržky. Ale pak nám to ukázalo, jak je hra hezky udělanáa jak se dají některé věci skrýt docela viditelně.

Malý SPOILER pod původním verzí.

5.6.2019 11:11:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Pandemic: Reign of Cthulhu
Pandemic: Reign of Cthulhu
Akt. cena: 1499 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas