7 Divů světa: Duel

xxxxxxxxxo hodnoceno 844x (Seznam vlastníků)

7 Divů světa: Duel - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Antoine Bauza
Bruno Cathala
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Stojí to za to?

Ahoj,
mám takový dotaz, jelikož je cena dosti vysoká, vyplatí se hru kupovat?
9.1.2017 19:55:21

ano
FYI existuje tu cosi jako uživatelské hodnocení, zde konkrétně 46 hodnotitelů udělilo průměrně 9/10, viz vlevo nahoře, někde tááámhle




9.1.2017 20:21:10

?
Vysoká cena? Vždyť to stojí pár stovek. A ano stojí to za to.

9.1.2017 21:36:48

P3te
Přésně......
Pro mě to za ty prachy stojí. A když ji znám, dal bych i "víc".
Někoho to neuspokojí ani za korunu. Těžko soudit.¨
Pokud jseš z Prahe nebo okolí, klidně ti pujčím a zkus.

9.1.2017 22:41:32

?!
Neváhej a kupuj! Přítelkyně se mnou nechce hrát skoro nic jiného :-D A co se týká ceny, tak mi nepřijde nikterak vysoká. Poměrem cena/zážitky ti vznikne jeden z největších užitků ;-)

18.1.2017 23:32:09

cena
ano správně, já třeba počítám u her cena hry/hodina zábavy a když to vyjde pod 200,-/hod tak říkám, že už se mi hra "zaplatila" :-) (v porovnání s kinem, hospodou, kdo co rád...)

A Duel jsem hrál asi 30x cca 30min, což vychází cca na 15hod., při ceně 680,- máš cca 45,-/hod zábavy. Kde to dnes najdeš :-D

Ale je to jenom taková moje úchylka. Každopádně pokud hra nechytne, tak ji vcelku obratem střelíš tady v bazaru a to co "proděláš" ber jako cenu za vyzkoušení :-)

19.1.2017 14:05:25

wargame
a teď mi vysvětli proč se zdržuješ takovýma hrama a nehraješ wargamy. Tam tě to po pár hrách vyjde tak na 5 kč :-D
Sorry, ale tohle je docela mimo.

20.1.2017 08:46:51

jiný názor
S velkou slávou jsem na Vánoce rozbaloval Duel i Pantheon, aby se na něj už skoro měsíc prášilo, jelikož jsme dali 3 a půl partie, kdy jsem to buď já nebo přítelkyně prostě nezvládl :-D Je to opravdu duel, takže buď ty a nebo soupeř. Nedoporučuji dvojicím, který těžce nesou prohru....což samozřejmě platí o každé hře, ale tady mi to přijde celkem na krev.

20.1.2017 10:03:06

Vybíráme z Bazaru

Call of Kilforth: A Fantasy Quest Game + figurky
Call of Kilforth: A Fantasy Quest Game + figurky
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas