7 Divů světa - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 7
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Asmodée Editions
Kaissa Chess & Games
Lautapelit.fi
REBEL.pl
Repos Production
Autoři: Antoine Bauza
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obaly

Ahoj, existuji na tyhle karty nejake obaly. rozmery tech karet sou velice divne :) A nejlepe obaly nekde v cesku :)
11.8.2011 22:58:34

Obaly
Já jsem to obalil do obalů od Mayday, přesněji jde o typ Magnum Copper. Rozhodně ber verzi premium, standardní jsou opravdu tenké! Nejsou tak kvalitní jako pevné obaly od FFG nebo Ultra-Pro, ale stačí. ;-) Seženeš je ve více českých obchodech, kdybys nemohl najít, tak mi napiš SZ.

12.8.2011 07:12:17

Ponúkam Mayday Games farebné obaly
Mám prebytočné 2 nepoužité balenia tohto produktu: http://maydaygames.com/card-sleeves-65-100-mm-3-packs-magnum-copper-multicolored.html.

Jedno balenie (3 x 100 kariet) ponúkam vrátane poštovného za 8 EUR (199 CZK) s nasledujúcou výstrahou:

Obaly sú bezvadné, ale majú presne rozmer kariet českého vydania 7 Divu světa, ktoré mám v zbierke...dajú sa teda na kartu nasadiť, ale sú úplne natesno a kartu málilinko, no predsa ohnú. To mne osobne veľmi prekáža, ostatní to možno za vadu nebudú považovať. To je aj dôvod, prečo tento inzerát nedávam do miestneho bazáru, nie som si istý spokojnosťou adresáta. Môžem poslať fotky, ako karty v týchto obaloch vyzerajú.
Ďakujem

27.8.2012 16:05:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Obaly na karty 65 x 100 mm (Mayday)
Mate nekdo zkusenost s temito?
http://www.fantasyobchod.cz/obaly-na-karty-65-x-100-mm-p-6491.html

Popr. nejake jine doporuceni?

12.11.2013 12:48:54

JJ
přesně v těchle mám svých 7W

12.11.2013 12:52:01

Pelly
Thales tady pise "...Rozhodně ber verzi premium, standardní jsou opravdu tenké! ..."
A jak to jako poznam? Aneb ktere jsou ty na fantasy obchodu?

A jak jsi s nimi spokojeny? (neohybaji treba kartu - jak pise Pecovahry?)

A jeste k barve: "Copper" znamena, ze maji nepruhlednou zadni stranu v barve "měď"?

12.11.2013 13:01:55 | Upraveno autorem (porovnej)

ultra pro
Ja som teraz kúpil Ultra Pro, v balení 50 ks za 2,79 €.
Sú pevné aj dosť hrubé, na karty sedia výborne. Nič sa neohýba, karta netrčí, ale obal prečnieva.
Odohrali sme cca 30 partií, väčšinou nehráči, tj. žiadny rešpekt ku kartám, ale karty sú ako nové. Akurát na obaloch vidno, že sa s nimi hralo. Sú v poriadku, len už nie sú také lesklé ako nové.

Pri baleniach po 50 ks, je väčšia pravdepodobnosť, že kúpiš kvalitnejšie obaly.

12.11.2013 14:15:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Mayday
jsem trochu pohledal a MayDay nic moc
http://journal.drfaulken.com/mayday-games-magnum-ultra-fit-copper-65-mm-x-100-mm-card-sleeve-review/

Ale mozna je to sada od sady - netusim...

12.11.2013 14:49:59

tak to fakt ne...
já mám průhledné, cca po dvou letech co hru mám obalenou se ještě ani jeden neroztrhl, karty v nich sedí dobře (nevykukují, ani obal nenapínají). Večer pošlu více info.

12.11.2013 15:22:39

Obaly
Ahojte,

potom, čo ma postupne oslovili andreasss aj cartas, chcel by som zverejniť link na obaly, ktoré sú pre 7W ako uliate (mali by to byť tie, o ktorých nižšie hovorí andreasss):

http://eshop.blackfire.cz/x24653-en/ultrapro:-50-board-game-sleeves-69x100mm-%281/12%29

Ospravedlňujem sa, ak je to reklama, ale som s nimi max. spokojný, zohnal som si ich aj do zásoby, aby som pokryl rozšírenia. Nech vás nemýli údaj 69x100 v linku, na fotke si overíte, že ide vskutku o obaly 65x100. Jedinou ich "nevýhodou" je znak na rohu každého obalu, čiže nebude praktické ich kombinovať s inými obalmi.

Ďakujem

12.11.2013 15:52:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Mayday
Tak jsem nakonec poridil puvodne uvazovane obaly od Mayday (z Fantasyobchodu) a musim vyvratit veskere pochybnosti o nich. Pasuji presne, nic se nikde nenapina a perfektne to i s obalem vleze i do insertu. Takze doporucuju.

25.1.2014 11:31:20

Vybíráme z Bazaru

Sagrada Passio
Sagrada Passio
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas