7 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 7
Doporučený věk: od 15 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Wolf Fang P.H.
Autoři: Marcin Podsiadło
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Máte někdo zkušenost?

Pořidil jsem si a mám hodně rozpačitý dojem. Trpí typickým syndromem "polské hry". Pěkný nápad, ale vypadá to jakoby to nikdo nikdy nehrál. Za 120 minut to odehrát skoro nejde a hráč se po několika kolech těší na to až bude konec.
26.1.2010 09:11:59

Pravidla
Jak jsem viděl sličné kočandy na kartách a četl o tom, že je to kompetitivní kooperativka, tak jsem to hned chtěl mít. Pak jsem ale přečetl pravidla a bohužel mě nezaujala. Můžeš to někdy dohodit do Korunky, rád bych dal jednu hru a vyzkoušel, jaké to je.

26.1.2010 09:26:51

3 hodnotenia
To je taka zla hra?Lebo inde som čital že je to vyborna hra (hodnotili to dvaja) a dali tomu 10 z 10-tich. A aka je hra dvoch hračov?

20.2.2011 21:25:22

Pravidla.
Ahoj nema nekdo pravidla pro tuto hru?

24.11.2012 15:57:58

Pravda, kooperativní to úplně není, sice je cílem společně zastavit zlo, aby nebyli všichni poraženi , ale hráči soupeří  i mezi sebou. 

Plnohodnotná je ta hra až od třech hráčů, při hře dvou se musí příprava hry upravit a některé akce na kartách  v tomto počtu  nejdou dělat , ale to je problém hodně her, a konkrétně toto je hratelné i takto. Není tu nutnost používat nějakou neutrální postavu  nebo něco podobného.

18.3.2024 12:37:28

Vybíráme z Bazaru

2022: Ukraine
Akt. cena: 1600 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas