nepřihlášený

přihlásit

registrovat

27th Passenger: A Hunt On Rails

Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Mafie
Herní kategorie: karetní hra, intriky
Čeština: undefined
Vydavatelé: Purple Games
Autoři: Christos Giannakoulas
Manolis Zachariadis
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Píše se rok 1920, New York City: tajný spolek právě hledá pro svojí další akci nejlepšího z nejlepších. Zvolil si vskutku bizarní způsob. Skupinu zabijáků posadili společně do vlaku jedoucího z Manhattanu na Staten Island. Na konečné může ale vystoupit živý jen jeden. Vy se stáváte jedním z nich, pod převlekem nenapádného cestující se snažíte odhalit a odstranit ostatní zabijáky.

Ve hře 27th Passenger: A Hunt On Rails budete shromažďovat informace a snažit se identifikovat ostatní protihráče. Využijte své intrikářské schopnosti a přimějte ostatní pasažéry k tomu, aby zůstali, nebo opustili vlak na další zastávce. Snažte se ukrýt před slídívými pronásledovateli a hlavně neváhejte použít své zbraně k odstranění protivníků, které jste odhalili. Musíte se ale mít na pozoru. Zabít nevinného by pro vás mělo velmi nepříjemné následky. Tajný spolek by se okamžitě postaral o váš věčný klid na dně řeky Hudson.


Průběh hry:

Hra trvá 10 kol, v každém kole se hřáči střídají v tazích. Ve svém tahu má hráč na výběr jednu ze 4 akcí:

  • Vyšetřování: Vyberte jednoho z vašich soupeřů a zjistěte si o něm jednu ze tří klíčových charakteristik (vůně, hlas, vzhled).
  • Vražda: Pokud jste si jisti, nebo vám už nic jiného nezbývá, je potřeba jednat rychle a zbavit se podezřelého.
  • Intriky: Přimějte některé cestující vystoupit dříve, a nebo si zjistěte něco o těch, co právě opouštějí vaše kupé.
  • Skrývání se: Je vám někdo na stopě? Zkuste se ztratit v davu, když to uděláte šikovně, zjistíte navíc něco o vašem pronásledovateli.

V průběhu hry někteří pasažéři opouštějí vlak a tak se hráčům okruh podezřelých snižuje. Pokud se někomu podaří zneškodnit všechny ostatní hráče do 10. kola, stává se vítězem. Pokud je 10. kole více přeživších, je to vaše poslední šance a musíte střílet naslepo - když do konečné stanice dorazí více přeživších hráčů, nevyhrál nikdo.

Autor: paladin91