Klub deskových her České Budějovice

Obrázek zatím chybí

Otevřeno: každý čtvrtek od 17:30

Obec: České Budějovice

Adresa: Fráni Šrámka 34

Popis: Jsme parta lidí, kterou baví deskovky a nechceme se jen tak válet doma. Máme rádi společnost a výzvy.I když ve hrách soupeříme, tak přátelství je našim hnacím motorem. Takže přečíst pravidla, pohodlně se usaďte a směle do toho!

https://www.facebook.com/pages/Klub-deskov%C3%BDch-her-%C4%8Cesk%C3%A9-Bud%C4%9Bjovice/364719703633227

Diskuse u klubu

Nový klub v ČB

Nazdar všichni, kdo hledaj v Českých Budějovicích deskový klub a chtějí si zahrát! Detaily o našem klubu najdete na facebooku a později na našich stránkách, které by měli být uvedeny do provozu tak do 2-3 tejdnů... Můj FB profil : Petr Šimon (Nezbeda)
23.4.2013 08:17:41

Ahoj kluci!
Díky za info - jsem z Ostravy a každý měsíc jezdím k mamince mé ženy na Hlubokou! V Ostravě hrajeme v Korunce a hraji rád! Jen nevím zda se mi podaří se ve čtvrtek urvat - ale pro jistotu kdy a kde?? Platí ta ulice Fr.Šrámka? Kde to je?? A co včil hrajete?? Díky EMan

29.4.2013 22:52:45

Ještě dotaz:
Ve čtvrtek 2.5. byste zahráli?? Jestli bych stíhal, tak bych se stavil - dotáhl bych Terra Mysticu - jestli znáte? Nebo ji můžu představit. EMan ( v záloze mám z novinek i Tzolkina nebo Burgundské hrady - budou na čtyřpoháru ).

29.4.2013 23:22:52

Určitě!
JJ 2.5. máme další hraní.. U nás teď hrajem dost descenta, hru o truny a když přijdou nějaký nehráči tak třeba Ticket.. Minule se nás sešlo 10, teď počítám něco podobnýho... Na terru mysticu slintám a uvažuju o ní, že bych jí koupil, takže bych strašně rád zahrál! Tzolkin se mi taky líbí takže by asi záleželo, co bys chtěl ty zahrát víc, protože sme ještě tyhle hry nehráli.. Tak napiš co dáme abysme mohli načíst pravidla! Super a zatím Hoj

30.4.2013 00:08:57

Beru Terru!
V kolik mám dorazit? - musím potom najít spoj zpátky na Hlubokou - poslední jede v 22.30. A beru Terru - je to pro max pět lidí, ale masox! Zkusím vysvětlit - hraji od ledna a zdá se mi vymazlená! Ještě můj tel.607 535 258 - kdybys potřeboval domluvit ( pošli prosím SMS Tvůj - dík ). A těším se! EMan

30.4.2013 08:31:13

Super!
Už sem si přečetl pravidla:) .. Vypadá hodně pěkně! Tak doufám že nám nedáš moc na frak:) .. Každopádně ti pošlu můj tel. smskou.. Začátek hraní je v půl 6, a sme tam tak do těch 10 takže tě pak budu moct hodit na nádro.. Budem se těšit a zatím hoj !

30.4.2013 12:53:17

Víš co je na Terra super??
Že ji hraješ se čttrnácti různými typy postav a každá z postav má silnou stránku a slabinu a hráčům jako jste vy určitě nebude trvat dlouho abyste mi to nandali! Nejlepší je ta hra v pěti - totální chaos! Na malém prostoru se motáme všichni a všichni se chceme roztahovat... Těším se! A jsem rád, že v Budějicích je kde zapařit! EM

30.4.2013 21:41:44

Slava
Zdravim vsechny....mame s par prateli take hraci ctvrtky, ale ne vzdy se to domluvi ci sejde a potom by jsme, je li ta moznost, radi s Janickou take zasli. Moc rad bych si zahral Hru o truny, jezto jsem si na ni myslel, ale dle recenzi je jeji nej zabavnost v plnem poctu lidi a tolik nas ani zdaleka nikdy neni. Budu sledovat a nekkdy se moc radi prihlasime na FB...jsem rad, ze klub vznikl v mem okoli, tak at se dari a brzo u stolu.

1.5.2013 18:43:36

Ahoj!
Jj taky sem si říkal, že je potřeba v budějcích ty deskovky trochu oprášit :) .. Každopádně budem moc rádi, když s náma zahrajete GoT. Je to zatím jedna z mojich nej her a kdykoli si jí rád zahraju... Jakej máš nick na FB, že bych si tě přidal? Zatím !

2.5.2013 07:13:57

Chlapi díky!
Díky za včerejšek! Bezva hra - bezva parta - mezi vás se budu těšit! Tak za měsíc a Terru!! Ju?? Zdravím i Pavla a díky Petrovi a Láďovi a Ondrovi a čarodějce Marušce - Eman

3.5.2013 12:00:06

Díky tobe !
Super to bylo včera! I když sem nevyhrál tak sem z terry měl fakt dobrej pocit a bavil sem se až do kocne.. Budem se za měsíc těšit!

3.5.2013 12:03:50

Facebook
Hledej Jakub Honner....byl jsem na Vašich stránkách, tam mě najdeš.

4.5.2013 18:35:44

Vybíráme z Bazaru

Race for the Galaxy (2007) s rozsirenim The Gather
Race for the Galaxy (2007) s rozsirenim The Gather
Akt. cena: 25 €
Končí za: 2 dny

Offcanvas