nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Bog Czech 2022 (ASL - Advanced Squad Leader)


Začátek: 15.07.2022 12:00

Konec: 17.07.2022 19:00

Místo: Božice (Božice 95)


Jseš starej ostřílenej ASL mazák, prošlej ohněm nespočetnejch scenárií a ohlížíš se po dalších protivnících? Máš doma některej z ASL modulů, pravidla přečtený, ale chybí ti partner na hraní? Koukáš akorát se zbožnou úctou na pravidla a myslíš si: "Tohle nikdy nezvládnu..."? Nebo jsi o ASL zatím jen slyšel, měl bys možná zájem, ale nejseš si úplně jistej, jestli jsi do toho ochotnej vrážet prachy a čas aniž bys to předtím pořádně očuchal? - Tak či onak, tohle je akce pro tebe!

Bog Czech má bejt setkání českých a slovenských hráčů ASL a zájemců o hru. Na programu je výklad pravidel pro míň kovaný spojenej s hraním jednodušších scenárií, obojí pod taktovkou zkušeného hráče a didaktika ("Bifi" - viz "ASL špeciál: Red Barricades, Stalingrad, Továreň na chlieb" na YouTube), přátelský křížení zbraní podle chuti v jednoduchejch nebo i na pravidla složitějších scenáriích pro už znalý, a vyjde-li to, což se uvidí za pochodu podle možností, třeba i improvizovanej malej turnaj. - Smysl je hlavně zahrát si se spřízněnejma dušema a holt v optimáním případě snad i plodnej příspěvek ke "community building".

Díky Bifimu v roli spoluorganizátora budou k dispozici dvě rozsáhlý ASL sbírky, nicméně kdo co eventuelně sám má, prosím popadnout a vzít sebou, aby bylo dost map.

Jako vedlejší/alternativní program se nabízí na jedný straně Up Front, něco z produkce legendárního Avalon Hillu a konec konců i beer&pretzel hry z řady Axis&Allies, na druhý jednotlivými účastníky podle vlastního uvážení dovlečený wargames (samozřejmě včetně ASL starter kitů), ale hlavní důraz by měl arci zůstat na ASL.

Vstupné: Zdarma.

Jídlo a pití: S tím si hlavu nelámu, hlady a žízní určitě nepojdem. Nemůže se stát nic horšího, než že "támhle kousek je hospoda", ale v zásadě si myslím, že o předpokládaných 5-10 lidí se postarám jako hostitel sám.

Ubytování: Pro stanování místa víc než dost, střecha nad hlavou pro lidi, kterejm stačí vlastní spacák na zemi, jakbysmet. Kdo chce bydlet pohodlně, ať se sám porozhlédne ve Znojmě nebo po okolních vesnicích, penzionů a hotýlků je na Jižní Moravě nepřeberně.

BakaGaijin vulgo Crook alias David


Zúčastní se

I já se zúčastním