Velice levné zasílání

Protože jsem v aukci prodal hru kolegovi na Slovensko, přemýšlel jsem, jak mu ji doručit. Přes ČP byla cena někde 250-350Kč. Našel jsem ale skvělou službu ulozenka.cz. Jsou to sběrná místa, různě po ČR a pak Bratislava. Takže na jednom místě uložíte, řeknete do jaké pobočky to potřebujete.. A vyjde to na 29Kč (normální GMT hra), dobírka je za 45Kč. Bomba. Uvidíme, jestli to doručí a jestli přijdou peníze na účet :-)
9.10.2012 19:28:50

levné zasílání
Uloženka.cz má výdejní místo jenom Bratislava. Já když nakupuji na jednom nejmenovaném serveru, abych nedělal nedovolenou reklamu, mají ještě zásilkovnu. A ta je ve více místech na Slovensku. Pro mne Galanta - cca 10 km od Šale

9.10.2012 20:22:48

atik
Ono těch služeb asi bude fungovat víc, ale na jejich webech jsem měl vždy problém si ověřit, jestli fungují jen pro eshopy, nebo i v případě jednotlivých "balíčků" od fyzických osob...

9.10.2012 21:06:04

jednou si žena něco objednala ne netu
a poslali jí to přez uloženku. stanici od mé práce. Jenže pak přišel mail, že tam to najednou nejde vyzvednout a musel jsem jed přez celou prahu, jen za lístky, pokud bych neměl lítačku bych dal víc, než kolik by stálo poštovný.
Navíc hoďka tam a hoďka zpátky.
To je má zkušenost s uloženkou.
Už se mi do ní moc nechce, ale třeba jsem jedinej.

9.10.2012 23:19:34

to all:
Co se týká pošty na Slovensko, byl jsem kdysi ochoten zájemcům - hráčům ze Slovenska, posílat balíky s hrami přes SK poštu. Možnosti nějaké mám, ale nikdo, krom jednoho se neozval. A tomu jsem třeba vezl minulý týden hru do Bratislavy. Uloženka není špatná, ale jde o to, že by dotyčný musel zase vyslat nějakou spojku do Bratislavy. A to není jednoduché. Takhle to šlo přímo a na dobírku na kámoše, který by mi eura přivezl. Bylo to sice na dlouho lokty, ale možnost zde byla. Jenže zůstala nevyužita.

11.10.2012 13:06:43

Polda
My Ulozenku pouzivame i pro posilani nasich velkych baliku na Slovensko do Ihryska, vyjde nas to levneji, nez to tam vozit;)

11.10.2012 13:45:03

Vybíráme z Bazaru

Summoner Wars: Základní sada
Summoner Wars: Základní sada
Akt. cena: 55 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas