Timeline Objevy za překlad

ahojte děcka, mám dotaz, prosbu a také neodolatelnou nabídku :-) Je mezi vámi někdo, kdo umí anglicky natolik dobře, že by si troufnul na překlad cca 120ti slov z češtiny do aj? Nicméně muselo by to být opravdu profi, bude to viset na stránkách, kam choděj lidi :-) Složitý to neni, asi bych to dal taky, ale nejsem tak suveréní, proto hledám... penězma platit nehodlám, nicméně odměna je nový Timeline od Rexíků k předání v Praze někdy příští týden. Jo a spěchá to :-)
16.12.2011 08:33:22

... bude to viset na stránkách, kam choděj lidi :-)
Upřimně tahle věta mne docela pobavila a hned jsem si představoval jak by asi vypadaly stránky kam chodí třeba opice nebo nosorožci ;D

19.12.2011 10:11:57

Joe

ozzy
Ak sa kren neprihlásil (lebo neviem, či sa prihlásil, či neprihlásil), tak sa ako druhý hlásim ja :)

EDIT: A keďže sa jedná o Prahu, tak ten Timeline niekomu daruj za mňa ;)

19.12.2011 10:49:57 | Upraveno autorem (porovnej)

to Joe
Já se nehlásil, mne jen rozesmála ta zmínka, že na ty stránky budou chodit lidi :).

19.12.2011 11:11:21

to kren
oni taky muzou nechodit

19.12.2011 12:27:28

to all
uz je to hotovy vyherce se nenasel, musel jsem to udelat sam uz v patek. mozna casem prijde dalsi soutez :-) btw krene, ja znam stranky, kam chodej psi, kdyz jsem tuhle doma zapomnel v obyvaku na konferencnim stolku otevrenej notas, pak kdyz jsem se vratil, tak na me svitila stranka o tepelnych cerpadlech, na gauci se valela cubina a jezdila s mysi

19.12.2011 13:45:44

Vybíráme z Bazaru

Bloodstones - Kickstarter EN verze
Bloodstones - Kickstarter EN verze
Akt. cena: 2899 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas