Sčítanie Slovákov na ZH

Už dlhšie ma zaujíma, koľko Slovákov je tu na ZH :).

Ak máte záujem o sčítanie, napíšte do názvu poradové číslo a svoje mesto.
Prosím žiaden off-topic, aby to bolo prehľadné. Už vidím ako to dodržíme, že :) ?!
19.8.2011 13:11:53

01. Poprad
8)

hvar: nech sa páči jedno - odo mňa :)

19.8.2011 13:12:13 | Upraveno autorem (porovnej)

02. Martin
Ale uz nejaku dobu Brno :-)

19.8.2011 13:15:47

Joe

03. Dunajská Lužná
Blízko Bratislavy, no...

19.8.2011 13:28:07

04. Bratislava
.

19.8.2011 14:20:38

05. Prešov
Po

19.8.2011 16:12:59

06. Trnava, Pezinok, Bratislava
A všetko medzi tým.

19.8.2011 19:32:22

07. Blava, ne?
konkretne sedliacky westend t.j. Dubravka

19.8.2011 21:58:12

08. Banská Bystrica
aktuálne New York city :)

20.8.2011 02:35:26

09. Presov
momentalne fungujem v bratislave.

20.8.2011 10:03:46

označení
číslo bude vytetováno na ruku, na oblečení budete nosit viditelný znak ten double kříž na vodě
http://cs.wikipedia.org/wiki/St%C3%A1tn%C3%AD_znak_Slovenska

omlouvám se za top-topic, ale nedalo mi to

20.8.2011 10:13:56 | Upraveno autorem (porovnej)

10. Kosice
dlhsiu dobu som v Dubline

20.8.2011 10:36:03

acedrac
A nebylo by jednodussi se zeptat Zeuse? Tu v obecnem foru to muze pomerne snadno zapadnout...

20.8.2011 10:40:55

nechci nejak rypat
ale k cemu je tohle vlastne dobre? Ve me tohle evokuje jen same protivne myslenky. Myslim ze jsme tu vsichni hlavne lidi a hraci. Cokoliv dalsiho je mimo misu.
Nebo mame jako udelat i scitani Cechu na ZH?

20.8.2011 11:33:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Joe

ringo
OFFTOPIC
Jednoduché: Zatrolenky sú český web a tá trocha slovákov by sa rada spoznala a zistíla, odkiaľ kto vlastne je.
/OFFTOPIC

20.8.2011 12:47:38

11 za/ph
Ringo> ked tak velmi nechces rypat, tak jednoduch neryp, ovladaj sa cece.. a negativne evokacie si tiez plz nechaj pre seba..hlavne ak sa Ta cosi netyka.
(a to plati aj pre hvara; buchtu od maminy uz nedostanes! :P )

ja som napr. nevedel, ze tu mam(e) krajanov v uk, us a ktovie kde este..a toto mam za velmi uzitocnu informaciu, dokazes to prekusnut prosim?:)

robte co uznate (ked uz si onikaju;) a bud hlavne pozitivny, ved sme hlavne hraci a ludia..vdaka ;)

20.8.2011 12:51:43 | Upraveno autorem (porovnej)

12. Košice
vyšlo na mňa moje obľúbené číslo :)

20.8.2011 14:10:38 | Upraveno autorem (porovnej)

aneken, Ringo
Nechcel som písať medzi poradie, ale nedá mi to.
aneken: pochybujem, že Zeus eviduje aj to, kto je odkiaľ a nechcel som ho týmto zaťažovať :)

Ringo:
Joe Ti vysvetlil na čo bolo toto vlákno založené a nemyslím si, že si na to neprišiel aj sám. Ak máš pocit, že toto vlákno ohrozuje integritu hráčskej komunity Českej republiky, daj mi prosím mínus ako ostatní pre Tebou alebo si založ vlastné vlákno, kde sa sčíta 3000+(neviem presné číslo) Čechov na ZH, a hneď budeš spokojný, že sa nemáš čoho obávať, keďže Slovákov tu nie je ani 50. Keď nemáš chuť ľudí spájať, tak aspoň nerýp. Oceníme to viac ako Tvoje xenofóbne nálady :).

20.8.2011 14:53:49 | Upraveno autorem (porovnej)

pořád se cítím jako čechoslovák, takže 12,5?

20.8.2011 14:56:57

to stOKYi
Tak to si uz urcite navstivil The Compleat Strategist shop na 11 East 33rd Street. Ak nie tak bez tam. Tolko hier pokope som este nevidel :D

20.8.2011 15:21:10

acedrac
Urcite eviduje, ty si nepamatujes stary vehledavac hracu? Tam to slo hledat i podle kraju;) Ja vam v tom samozrejme nijak nebranim, klidne se scitejte, jen mi to prislo jednodussi;)

20.8.2011 15:41:50

mark of slovakia
no já právě chtěl aby jste se poznali už zdálky - to ten znak, to nějak nechápu vy jako nemáte rádi svůj státní znak?
no a teď jsme u čísla 12, to je prďácký mít čísla tak do 50, ty co přijdou pozdějc budou mít třeba dvastapět, to už je o ničem né?
to nerozumíte nadsázce, legraci a ironii?

pochopil bych mínusy kdybych napsal:
V porodnici popletli, co se dalo. Slovák, Maďar a černoch čekali na přírůstky do rodiny. Sestra přinesla tři děti a řekla, že se o ně musí podělit.
Slovák bleskurychle popadl malého černouška a utíkal pryč se slovy: „Než Maďara, radši tohle!”

nebo třeba:
Proč Slováci tak trvali na dokončení Gabčíkova?
Protože chtěli rozdělení Československa zakončit velkou námořní bitvou.

a třetí:
Po přistání letadla: "Co máte v tom kufru?" "Jak to mám vědět?" "Á, pán je ze Slovenska."

a ten o gorile a dunaji je fakt hnusnej takže ten ne.

20.8.2011 19:50:38

hvar offtopic
On už každý člověk na zatrolenkách(jedno jestli slovák nebo čech:)) své pořadové číslo má - vidíš ho v prohlížeči na konci adresy když rozklikneš "můj profil". Tetovat je snad nebude nutné:)

20.8.2011 20:09:53 | Upraveno autorem (porovnej)

13. Nitra
navzdory Ringovi ;)

a občas aj BA

ešte som zabudol to hvar: dvojkríž nie je na vode ale na kopci Tatra, Matra a Fatra. Ale to určite vieš keď to sem dávaš, že?

21.8.2011 09:08:33 | Upraveno autorem (porovnej)

OFF TOPIC
Proc tolik agrese? Ovladl jsem se naprosto, nic neslusneho jsem nenapsal. Ja jen naznacil, ze podobne separace nikdy nevyustily v nic dobreho. Byt to urcite acedrac nemel v umyslu, zacina se tu naznacovat, ze je tu mozna mensina, pojdme se secist, jestli nahodou nejsme vetsina a uz to jede. A vubec mi nejde o naruseni integrity ceskeho webu. Proste ja osobne mam s timhle neblahe zkusenosti kdyz se tohle zacne dit na nejakem webu a jeden priklad uvedu.

Na jednech slovenskych strankach o jedne hudebni skupine zacalo byt jednoho casu stejne Cechu jako Slovaku, ne-li dokonce vice Cechu. Aniz by to Cesi jakkoliv naznacovali, proste jen diskutovali a jejich prispevku pribyvalo a pomalu to tam vypadalo jako na ceskem webu. Cesi tam prisli proto, ze Slovak, co delal ty stranky, je mel proste povedenejsi nez byla sesterska stranka Cechu. Pak prisel jeden Slovak, ktery napsal, ze se nam tu nejak Cesi rozlezaji. V jedne debate, kde to trochu vrelo ohledne nazoru na hudebni smerovani skupiny a jelikoz Cechum se smerovani skupiny libilo a nekterym ze Slovenska nikoliv, tak tam dva Slovaci zacali sirit agresi a rikali Cesi, tahnete si na sve stranky, pozdeji Cesi, tahnete do pr... atd. a tak mnoho Cechu tahlo, na mene povedene sesterske stranky a udelali z nich povedenejsi sesterske stranky a fandovska komunita tehle skupiny se rozdelila a zacala se dokonce nesmyslne hadat, jestli byl lepsi koncert v Bratislave a nebo v Praze a jestli ma skupina radsi Bratislavske publikum nez to Prazske a podobne nesmysly.

Proto na me vlakno - "Scitani Slovaku" tady neudelalo prijemny dojem. Acedrac vi, ze se s nim v diskusi bavim stejne rad jako s kymkoliv jinym s kym se mi diskutuje dobre, urcite to vi i .opcik a Joe a vubec nerozlisuji, jestli je Cech nebo Slovak. Pokud uz chtel zjistovat neco o krajanech na Slovensku a krajanech jako hracich, mohl udelat mene vykricenejsi vlakno treba pod vlaknem Hledani spoluhracu. To bych naprosto pochopil. S minusy jsem pocital, rypat jsem nechtel, jen jsem chtel upozornit na to, ze tohleto obcas muze v pripade seslosti mene rozumnych jedincu udelat neplechu, ktera sem urcite nepatri. Tohle vlakno je pod tematem Obecne o hrani spolecenskych her samo o sobe tezky OFF TOPIC. Pokud bysme se bavili o scitani hracu Arkhamu, Blood Bowku, Civilization a pod. tak by se to do tematu veslo. Dekuji za pochopeni.

21.8.2011 09:44:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Co se vrátit k požadovanému topicu?
Já v tom třeba žádnou separaci rozhodně neshledávám... A to, že v tom někdo něco spatřuje a dělá z toho velké "téma" mi přijde dost jako syndrom doby. Osobně mám pocit, že lidi (obecně) začínají být nějak přecitlivělí na cokoli, co jen trochu zavání diskriminací (což hodně lidí spatřuje bohužel často i jen ve zmínce rasy, státní příslušnosti, věku, pohlaví, ...). Prostě lidi jsou různí a proč z toho dělat tabu? Nerad bych se dočkal doby, kdy budeme bezpohlavní, bezvěcí, bezbarevní a celkově uniformní entity. Trochu se bojím, že k tomu vývoj ve společnosti spěje (ale zpět blíže k této diskusi).

Navíc rozhodování o adekvátnosti diskuse a jejího tématu náleží moderátorům a nikomu jinému...

A speciálně pro Ringa: Kvůli tomu, co se stalo někde na nějakém serveru bych rozhodně situaci na ZH nehodnotil. A až tu někdo někdy napíše něco jako "někdo děte někam", tak mi stačí napsat (koneckonců nedávno jsi se terčem stal ty a vyřešil jsem to IMHO dost nestranně).

BTW nemůžu si pomoci, ale osobně mi jako nezaujatému pozorovateli přijde, že právě to, jak jsi Ringo reagoval v této diskusi, tak jsi se nevulgární a mírnější formou dopustil něčeho jako ti 2 Slováci, o kterých jsi psal a co se ti rozhodně nelíbilo. A prosím, pokud na to chceš reagovat, řešmě to přes soukromé zprávy a neofftopicujme již dále tuto diskusi...


A tím prosím všechny, ať přestanou řešit oprávněnost (či jiné atributy) této diskuse a vrátí se pouze a pouze k požadovanému tématu.

EDIT: Ale souhlasím s tím, že tahle diskuse patří spíš do "Ostatních témat", kam ji také přesouvám...

21.8.2011 10:00:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Sid Meier's Civilization: The Board Game (RU)
Sid Meier's Civilization: The Board Game (RU)
Akt. cena: 690 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas