PS 3 versus XBOX ...

ahoj všem přítomným. jsem tu nový a chtěl bych požádat o pomoc. řeším problém co mám koupit manželce k vánocům. vzhledem k tomu, že ráda cvičí mě napadá xbox. co by jste mi poradil? a co je včom lepší? já hry nehraji a vůbec těmto konzolím nerozumím.děkuji za radu...
30.11.2011 19:27:44

konzole
Je tady k tomu docela dlouhé vlákno: http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/ostatni-temata-6/herni-konzole-1040/

30.11.2011 19:53:14

a sakra, už je to i tady...
..myslím tím toto téma a na tomto fóru.... :-)
Upřímně řečeno, činčilo, nepočítej s tím že toho manželka díky konzoli nějak moc nacvičí... Obě jsou sice vybaveny periferiemi pro snímání pohybu hráče, ale já osobně to považuji za slepou uličku v evoluci videoher. Je to jen můj názor a zkušenost (!), ale ať si reklamy tvrdí cokoliv jiného a čísla prodejů Kinectu a Move jsou třeba osmiciferná, jsem přesvědčen že hráč prostě nikdy nebude ochoten po dobu delší než "velmi krátkou" hýbat ničím jiným než palci a ukazováčky horních končetin.
Osobně bych si na cvičení koupil spíše rotoped ( ...ale nekoupím, naopak jsem si pod stromeček napsal o Uncharted 3 a Skyrim :-)

30.11.2011 20:26:10

Cincila
kup ji starou Amigu a hry jako Amberstar, Ambermoon, Black Crypt, Fate Gates of Dawn, Dungeon Master, Chaos Strikes Back, Ishar 1, 2, 3 nebo Crystal Dragon:-) Nebo SNES s Final Fantasy 4, 5, 6 a Chronotriggerem:-)

No a vzhledem k tomu, ze to nesezenes, tak ted vazne. Dnesni novodobe elektronicke hrani je opravdu uz tak primitivni, urcene k tomu, aby ho zvladli uplne vsichni, takze moc nerozumim tomu, co hcce manzelka cvicit. Tim nerikam, ze se u teto rekneme dnesni "primitivni" zabavy nebavi i inteligentni lide, ale ma to na hony daleko k narocnosti hrani v dobach napr. Amigy nebo Pc v prvni polovine 90. let:-)

Pokud ti jdeo o hry ovladane pohybem, osobne bych nedoporucil ani PS3 ani XBOX, ale Nintendo WII.

30.11.2011 20:32:02

asashoryiu
Jen dle osobní zkušenosti s PS3+Move - hraní pohybových her (jmenovitě Sport Champions) je dost návykové, ale chce to společnost. Sólově to není zdaleka taková sranda. Na hraní klasických her to IMHO slepá ulička je, na párty věci (respektive takové ty "obyvákové multiplayery") je to super.

30.11.2011 20:35:59

to cincila
Ač mě to bodá u srdce, tak bych asi v tomto cvičícím ohledu ze Tvého výběru doporučil spíše XBox s Kinectem (jinak jsem silným zastáncem PS3). Jsou tam přece jen lepší pohybové hry, které neošulíš jen tím, že hýbeš ovladačem v jedné ruce a Dance Central opravdu stojí za to.
Pokud ale můžu navrhnout jinou alternativu, tak by asi opravdu bylo nejlepší to Wii s WiiFitem. Otázka samozřejmě zní, jestli Tvá manželka už cvičí, nebo se k tomu chce donutit. Pokud to první, tak jí pořiď nějaký skutečný cvičící stroj, pokud to druhé, tak Wii bude asi nejlepší.

30.11.2011 22:13:11

...
Jestli ani jeden z vás není hráč a jde jen o to cvičení, osobně hlasuji pro permanentku do fitcentra.
Co se týče konzolových fitnes titulů (nepočítám-li klasické hry a sporty využívající pohybového rozhraní i když se při nich taky dokáže člověk pěkně zapotit) tak na PS3 vím jen u Zumbě. Na X360 je Zumba taky, kromě toho jsem v nabídkách her viděl řadu Your shape, titul Jullian Michael´s fitness a UFC Trainer. Na Wii je těch domácích koučů taky docela dost.
Ale osobní domácí zkušenosti s tréninkovými tituly mám nevalné - na PS2 k Eye toy vyšly a svou dobu 2 převapivě slušné kousky, manželka si je zkusila asi 2x a dala přednost klasickému cvičení mezi lidmi (přihlásila se na karate :-) ) a ovladač od Wii snad ještě ani nedržela v ruce a myslím že to ani neplánuje (a to jsme tu Zumbu měli taky).

30.11.2011 22:45:26

rbx

cincila
jakakoliv pohybova hra, kterou hrajes pred televizi o samote, je o nicem a nevytrhne ji sebelepsi grafika ci technicke provedeni. A jelikoz ty hry nehrajes, tak pochybuju, ze tvoji zenu bude bavit křepčit o samote pre obrazovkou. Kouzlo techto her je v dobre spolecnosti. Pripadne pri Wii Fit trumfovani se s ostatnimi.

30.11.2011 22:51:05

cincila
Jeste me napdalo pohybova varianta Dance Dance revolution. Co se tyce investice je akorat "tanecni" podlozka a software (na pc se da sehnat legane zadarmo nevim jak na dalsich platformach).
Princip je jednoduchy, mas sipky do 4 smeru a snazis se slapat na spravne v urcitem rytmu do hudby. Chylavejsi nez se zda.

Lepsi video jsem nenasel: http://www.youtube.com/watch?v=qWWHk-0_isk (takhle vypada hra)
a takhle clovek :) http://www.youtube.com/watch?v=uysU7cTgk5c

Ale samozrejmne opet dvouhra je zajimavejsi i v teto hre (jak rika rbx)

30.11.2011 23:51:32

ad Falco
Přidávám se k Falcově návrhu DDR, za tisícovku máš podložku i s hrou, písničky se dají stáhnout volně na netu. Ale v jednom je to nuda a museli byste křepčit dva, takže dvě podložky. A je to zabíračka jak sviňa, hlavně když křepčíš takovou hodinku v kuse (a věř mi, že to budete, protože při tom čas náramně utíká).

1.12.2011 10:05:20

Vybíráme z Bazaru

Drum Roll - Cirkus Humberto :-)
Drum Roll - Cirkus Humberto :-)
Akt. cena: 10 €
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas